Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 12:49
 » JE Jacaw 12:47
 » Demo 12:46
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » bajbusek 12:37
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11

 Dzisiaj przeczytano
 67365 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

xp hibernuje sie na cale 0,1 sek :) - co za babol? , ptoki 7/11/09 18:05
Skonfiturowalem sobie hibernacje (bo juz nie moge wymienic zarowek 100W na swietlowki ;) ) zeby komp mniej pradu zarl.
Ale niestety po zainicjowaniu hibernacji za pomoca psshudown i jej wykonaniu zasilacz nie gasnie tylko komputer sie najnormalniej w swiecie odhibernowywuje.

W biosie mojej k7s8x nie ma wiele na ten temat, w xp-ku tez. Co przepstrykać zeby sie komp wylaczal?

Komp sie normalnie wylacza jesli go zamkne jako "Wyłącz"

  1. może cuś go budzi , myszon 7/11/09 20:12
    odłącz tymczasowo mychę, klawię oraz sieć i wtedy zobacz czy wtedy zaśnie.

  2. ... , Sith 7/11/09 20:44
    u mnie jest to samo jeśli sieć jest po kablu, jak odepne kabel i przejde na wifi to jest wszystko ok

    1. odpialem sieciowke i jest tak samo. , ptoki 7/11/09 22:33
      zatrzymanie systemu do shutdown za pomoca tego samego programiku jest w 100% skuteczne system sie nie budzi samoczynnie.

      1. a można po polsku? , myszon 8/11/09 10:38
        jast tak samo czy jednak nie? O jakim programie mówisz?

        1. psshutdown z sysinternals. , ptoki 8/11/09 22:18
          Jesli za jego pomoca zrobie shutdown to kom sie ladnie zatrzymuje.
          Jesli zrobie hibernate to sie zahibernuje ale zamiast zgasnąć to sie uruchamia ponownie i odhibernowuje. Uzywam psshutdown bo moja winda standardowo nie ma guziczka do hibernacji, zaraz sprawdze czy po standardowym hibernete trigerowanym ustawieniami zasilania hibernacja bedzie skuteczna.

          Sprawa na 99% softwareowa. Jakis dinks w windzie pewnie jest zle ustawiony i dlatego sie komp nie zatrzymuje.

          1. po zaserwowaniu hibernacji z timeoutu windowsa jest tak samo, hibernacja i restart zamiast , ptoki 8/11/09 22:22
            wyłączenia.

            Moze to sterowniki do plyty sa felerne?

            1. raczej BIOS , myszon 13/11/09 13:12
              szukaj opcji związanych z Suspend, S1 i S3 i takich tam. Czasami żeby dostać się do bardziej zaawansowanych rzeczy w BIOSie trzeba coś nacisnąć.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL