Chodzi o ustawienie wyłączenia w harmonogramie zadań. Najlepiej albo za pomocą polecenia albo małego pliku exe (pamiętam, że chyba do xp był taki exe'k z czerwoną ikoną - ale nie wiem czy w 98 działał).
R7-3700x/32GB/R6800 16GB
batem , PaszkfiL 9/11/09 14:01 shutdown /s /t 1 i wrzucenie go do harmonogramu