Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » Menah 14:21

 Dzisiaj przeczytano
 81578 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[oT] Czy jest możliwość na telefonie uruchomienia szachów na www.kurnik.pl lub miniclipa? , robinn1 10/11/09 18:13
Witam.


Mampytanie czy jest możliwość uruchomienia na telefonie noki 6700 szachów na www.kurnik.pl lub miniclipa?

Probowałem przez mini opere... ale się nie wyświetla okienko w którym zaprasza się do pokoju na kurniku.


Jakieś propozycje??

@skate - dla ułomnych deska

  1. nie wiem , ViS 10/11/09 18:15
    ale tak łopatologicznie - kurnik jest na javie, masz javę zainstalowaną? ;p

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. tak mam javę zainstalowaną , robinn1 10/11/09 18:20
      piszę "proszę czekać w razie kłoptów wejść pod ten link" czekam czekam czekam i nic... a jak wejde pod ten link to wchodzi mi na www.java.com

      @skate - dla ułomnych deska

  2. Nie ma takiej mozliwosci. , Ament 10/11/09 18:16
    Jedyna przegladarka odpalajaca aplety javy (na ktorej dziala np ten kurnik) to netfront pod WM.

    I
    -AMENT-
    I

    1. Czyli co naprawde nic nie da się zrobić? , robinn1 10/11/09 18:19
      Kurde bardzo mi zależy na tym

      @skate - dla ułomnych deska

      1. Nie da rady. , emcom 10/11/09 20:00
        Niestety. Nawet na WM nie każdemu się ta sztuka udaje ;)

        1. a czego to wynika? , kubazzz 11/11/09 01:22
          co stoi na przeszkodzie?

          SM-S908

    2. a dlaczego koniecznie telefon? , XTC 10/11/09 21:00
      może po prostu n800 lub n810 - teraz ceny są bardzo zjadliwe.

      Linux

  3. W akcie desperacji możesz użyć VNC:) , Rhobaak 10/11/09 20:14
    ...

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    1. tzn?/ , robinn1 10/11/09 22:07
      nie zabardzo się orientuje co masz na myśli

      @skate - dla ułomnych deska

      1. na jakimś kompie odpalasz przeglądarkę , myszon 10/11/09 22:43
        i następnie łączysz się z tym kompem przez VNC (potrzebny serwer na kompie oraz klient na komie). Masz wtedy podgląd pulpitu a tym samym kurnika.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL