Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2708 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

specyficzne pytanie dot. rozsyłania poczty z T-Birda/Outlooka , acd 14/11/09 19:40
Wiecie pewnie czym się zajmuję. A zatem raz na tydzień dostaję komentarze różnej maści specjalistów dot. podsumowania rynku. Takie podsumowania w formie maila zawsze przesyłam do Klientów z listy dystrybucyjnej jeśli tylko sobie tego życzą. Niestety jest już 21 różnych źródeł, których wysłanie mimo listy dystr. zajmuje dużo cennego czasu. Czy jest jakiś sposób, żeby zmusić t-birda aby ten gdy wpadnie mail o konkretnym tytule automatycznie rozsyłał go do konkretnie wskazanej listy dystr.?

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. .:. , Shneider 14/11/09 19:43
    czym sie zajmuejsz, bo nie wiem.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. też nie wiem , J@rek 14/11/09 19:46
      ...

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  2. W TB próbowałem pokombinować z filtrem "przekaż wiadomość" i listą dystrybucyjną , bwana 14/11/09 20:27
    niestety, to nie działa w ten sposób. W regule trzeba podać po prostu adres (adresy) e-mail, lista dystrybucyjna nie jest przyjmowana. Tak czy siak może to jest dla Ciebie rozwiązanie wystarczające.

    PS. Doradcą finansowym, o ile pamiętam.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  3. .:. , Shneider 14/11/09 20:40
    wracajac do tematu.
    thundera nie uzywam ale mozna bez problemu wykonac takie cos z automatu na gmailu.

    jak masz swojego maila na jakiejs wlasnej domenie, to mozna to bardzo latwo zrobic.

    dodajesz automatyczne filtry w samej poczcie, tworzysz odpowiednie listy. w momecie gdy dostajesz maila z jakims tam tytulem to automatycznie sie rozchodzi do wszystkich z listy i zaden klient pocztowy nie jest do tego potrzebny.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL