Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57

 Dzisiaj przeczytano
 6582 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Illustrator i tiff z przezroczystością , DeK 15/11/09 21:10
Jak do Illustratora zapakować plik z przezroczystością. Przy zapisie z PS do tiffa zaznaczam, że ma być przezroczysty i nic. Dodatkowo jeżeli w PS będę miał plik w CMYK i z przezroczystością to Illustrator zacznie krzyczeć, że nie obsługuje tego pliku...

  1. Re: , Kool@ 15/11/09 21:23
    Do Illustratora to PSD z przezroczystością a przezroczyste TIFFy to do Indyka.
    Jednak ogólnie przezroczyste bitmapy to proszenie się o kłopoty -raczej ich unikaj.

    ...

    1. Robię znajomemu ulotkę , DeK 15/11/09 21:33
      i potrzebuję wsadzić do niej obiekt z przezroczystością. W zasadzie to nie mam jak uniknąć w tej sytuacji :)

      1. Re: , Kool@ 15/11/09 21:42
        To nie zdziw się jak to wróci z naświetlarni.

        Zamiast przezroczystości w bitmapach stosuj maski i ścieżki odcinania.

        ...

        1. W DTP zaczynam , DeK 15/11/09 21:48
          w sumie nie wiedziałem, że są jakieś problemy ze stosowaniem przezroczystości. Dzięki za radę i naprowadzenie, skoryguję to.

        2. Jeszcze prośba o jakiegoś linka, który wyjasniłby , DeK 15/11/09 21:56
          zagadnienie związanie ze ścieżkami obcinania i alpha. Szperam po sieci ale mam problem ze znalezieniem. Jak się za to zabrać?

          1. Re: , Kool@ 15/11/09 22:00
            Twój mail w profilu jest poprawny?

            ...

            1. tak , DeK 15/11/09 22:07
              doszedł :>

            2. mogę też poprosić? , majek 16/11/09 10:13
              mail z profilu

              Dzięki.


              ... ale jak to?!

          2. podzielcie się ;) , Arlathan 16/11/09 10:22
            może być ciekawe. mail aktywny

            -
            I Rock. Fact.

  2. Re: , Kool@ 16/11/09 10:35
    A co to macie bana na google? ;)

    Drugi link z googli - http://www.sketchpad.net/paths3.htm

    ...

    1. no to , majek 16/11/09 10:40
      trzeba było tak od razu:) myślałem, że jakiś większy kurs masz:)

      Dzięki za linka


      ... ale jak to?!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL