Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Promilus 04:36
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36

 Dzisiaj przeczytano
 12432 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] jaki stacjonarny odtwarzacz divx dla rodziców? , dFour 19/11/09 15:05
witam

chcę kupić rodzicom na gwiazdkę odtwarzacz dvd/divx, taki, że przyjdę do nich czasem, podrzucę parę filmów aby sobie pooglądali i nadrobili zaległości filmowe

moi rodzice są niekomputerowi, to trzeba zaznaczyć

w co celować, aby obsługiwało jak najwięcej formatów i było jak najbardziej bezobsługowe

fajnie by było, abym mógł podłączyć pena na usb lub karę pamięci mmc/sd czy jakąkolwiek inną

do tego ładna duża czionka

urządzenie będzie podłączone do TV Plasma 42'', najchętniej po hdmi

nie znam się kompletnie na takich odtwarzaczach, a wiem, że tutaj na twojepc często takie tematy są poruszane, i piszę teraz, aby wiedzieć co aktualnie warto kupić

cena aby się w 300 no może 300 z małym hakiem zmieścić

pomożecie?

  1. z tanich, najnowszy Feguson. , fiskomp 19/11/09 16:14
    Ale ładniej pod TV prezentować sie będzie 880HX.

  2. za 100-150zl , RusH 19/11/09 16:20
    stary Xbox i wgrac XBMC
    po skonfigurowaniu bezobslugowe
    tylko komponent

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  3. Ja właśnie dzisiaj kupiłem rodzicom , El Vis 19/11/09 17:59
    Pioneer DV-420V-K.
    Ja mam model starszy DV-410. Radzi sobie on ze wszystkimi dvix i napisami txt także. Jest do niego dostępne sporo alternatywnego softu. No i nie padają tak często jak manty czy inne. Ma on czytnik USB. Nawet na standardowym sofcie filmy śmigają pięknie. Wyjście HDMI ze skalowaniem do 1080i. Oglądam na 42" plaźmie Panasa Full HD. Obraz całkiem znośny. Oczywiście nie można oczekiwać żylety jak w przypadku materiału nagranego 1080p.

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

    1. ooo , dFour 19/11/09 19:43
      ciekawe, thx

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL