Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39

 Dzisiaj przeczytano
 16154 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

2 kompy z XP nie widzą się nawzajem w sieci.... , blazejm 20/11/09 17:43
Na obu kompach jest XP Pro, IP ustawione na stałe, oba są w tej samej grupie roboczej, każdy ma udostępniony jakiś dysk, pingi latają bez problemu, jednak w miejscach sieciowych nie widzą siebie nawzajem:/ W total commanderze również...w czym może być problem? Zawsze tak samo wszystko ustawiałem i bez problemu można było wymieniać pliki a teraz jedna wielka kicha

  1. dodam że po podłąćzeniu do trzeciego kompa.... , blazejm 20/11/09 17:49
    ...widzą się bez problemu i w miejscach sieciowych są widoczne wszystkie udostępnione foldery itp. W takim razie czemu między sobą nie widzą?

  2. wklep w eksploratora \\nazwa_kompa_obok , esteban 20/11/09 18:24
    zdawalo ci sie, ze miejsca sieciowe zawsze dzialaja i ze ma to zwiazek z tym, czy da sie kopiowac pliki etc. -- czesty blad ;)

    1. faktycznie, zapomniałem że tak można:) , blazejm 20/11/09 21:44
      teraz już wszystko lata aż miło a dyski się gotowały prawie od kopiowania:P a swoją drogą to ciekawe czemu nie wyświetla tego w miejscach sieciowych...

  3. hmm , 123er 20/11/09 19:39
    poczytaj tu
    http://infojama.pl/81,artykul.aspx

    E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
    2GB@900,seagate320GB+80GB,
    WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

    1. ciekawy , soczek3000 22/11/09 15:40
      opis, ale tylko do wersji PROF, na Home już nie jest tak kolorowo, a o problemie że komputerów nie widać w otoczeniu sieciowym można poczytać na stronie MS. Chodzi o FW itp. i sam MS nie podaje rozwiązania, po prostu raz komputery widać, raz nie widać :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL