Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Miron 07:02
 » gromki_86 06:58
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53

 Dzisiaj przeczytano
 18090 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Firefox 3.5] Jak wyłączyć opcję "pobierania zubożonych grafik"... , marcin79 20/11/09 22:09
...że tak to sobie nazwę. Chodzi o to, że od czasu jak posiadam bezprzewodowy internet FF przeszedł jakby samoczynnie (albo ja nie zauważyłem kiedy to zrobiłem) w tryb pobierania tylko części informacji o obrazach na www. Po prostu pliki obrazów ściąga w słąbszej jakości, dopiero po wciśnięciu odpowiedniej kombinacji klawiszy pobiera pełny plik - jakby rozpoznawał połączenie modemowe i "dbał" żebym nie przekroczył limitu transferu.

Gdzie to wyłączyć?

~~~~ sapere aude ~~~~

  1. To nie wina Firefoxa tylko operatora komórkowego... , Tig3r 21/11/09 00:22
    Jeśli to Orange to musisz zmusić ich do uruchomienia dostępu przez vpn/vpn zamiast przez internet/internet - normalnie kosztuje to 5zł/miesiąc, ale można się wykłócić. W Plusie chyba da się to skonfigrować po zalogowaniu u nich na stronie.

    1. Dzięki bardzo... , marcin79 21/11/09 12:23
      ...to sporo wyjaśnia, choć niestety wnioski są smutne. Osobiście posiadam właśnie Orange Free.

      ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. Zobacz to: , Tig3r 21/11/09 00:24
    http://www.goldenline.pl/forum/orange/1250424

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL