Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Miron 07:02
 » gromki_86 06:58
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53

 Dzisiaj przeczytano
 17817 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Programy HD w Cyfra + i N ? Czy mi sie tylko wydaje ze jest roznica? , Nazgul 21/11/09 10:04
Mam dostep do HD w Nce (u siebie) i w cyfrze + (u mojej dziewczyny i u znajomej). I o ile na Nce HD naprawde wyglada jak HD i wyrywa lekko z butow to na C+ juz nie jest tak ladnie. SUbiektywne odczucia?

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. nie wiem, ale... , Chrisu 21/11/09 10:10
    np cyfrowy polsat (nie HD) nie raz nadaje taką pikselozę, że aż strach... Niedługo pewnie wmówią ludziom - chcesz dobry obraz - weź HD... Podobnie jak wmówili, że cyfrowa TV będzie lepsza od analoga...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. moja Mama ma polsat , Nazgul 21/11/09 10:19
      ale ona ma podpiety do kineskopowca wiec tragedii nie ma :)

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. ja też , Chrisu 21/11/09 10:36
        i na kineskopie pewnie bardziej to widać jak na cieniasie ;)

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    2. a jaka sila sygnalu? , Maverick 21/11/09 21:17
      bo jesli pixluje to cos nie tak. Ja mam cp od niemal 2 lat tylko tuner HD i nic nie pixluje takze moze to z ustawieniem cos?

      1. fakt, coś się musiało stać... , Chrisu 21/11/09 21:43
        siła 100% jakość ok 50%

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

        1. o widzisz , Maverick 21/11/09 22:53
          no tak ponizej 60% to tak jakby tv przez atari ogladac ;-)

  2. Ja znowu mam inne odczucia, w domu mam cyfre w pracy N-ke , Emios 22/11/09 18:27
    we wtorki i środy zabieram tuner do domu na LM i obraz jest duzo gorszy niż na Cyfrze, zarówno porównując Canal + Sport HD do N Sport HD, jak i Discovery na obydwu platformach. Sprawdzałem na 40" plazmie Panasonic

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL