Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24622 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Transport z USA] Jaki koszt? , Bitboy_ 25/11/09 07:29
Jaki jest koszt przesyłki paczki o wadze około 10 - 15kg z USA do Polski?
[są to części samochodowe, nie wiem czy paci się za to cła i inne pierdoły]

Dziękuje za ewentualne odpowiedzi :)

9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
,FraDesION660P

  1. prosz... , Doczu 25/11/09 08:14
    http://www.usps.com/international/sendpackages.htm

    1. Dzięki wielkie :) , Bitboy_ 25/11/09 08:20
      W robocie jestem, zaspany..

      9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
      Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
      ,FraDesION660P

      1. tansza alternatywa: , Tummi 25/11/09 10:07
        http://www.polameronline.com/

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. Z tym że paki z polameru czy od kurierów, to niemal gwarancja oclenia , Doczu 25/11/09 10:34
          Trzeba miec to na uwadze. Zresztą cło to jeszcze pikuś. Gorzej jak VAT doliczą.

          1. Z tego co mi wiadomo ... , Muchomor 25/11/09 12:03
            ... to o wiele łatwiej uciec cłu z Polamerem niż USPS. Gdyż USPS przykleja rachunek z zawartością i wartością przesyłki na wierzchu co jest niemal jednoznaczne z ocleniem. Polamer oczywiście takich rzeczy nie robi.

            Stary Grzyb :-) Pozdrawia
            Boardowiczów

            1. tak to prawda... , Doczu 25/11/09 12:18
              ... ale PL słuzby celne wycwaniły sie ostatnio.
              Ja co prawda nie korzystam, ale kumpel zrezygnowal z polameru ponieważ od pewnego czasu clili mu towary i dowalali VAT. Przerzucił się na USPS i miał tylko raz otwarta przesyłkę, ale nic nie oclili bo akurat uzywke kupował.
              Z Polamerem jest ponoc ten plus że można poprosić aby towar odpakowali i oderwali metkę, że niby uzywka. problemem jest gdy kupujemy cos dla kogoś lub na prezent.

        2. przerabialiscie moze Polamer? , lol555 25/11/09 10:52
          dochodza paczki ? : ) czesto cło i vat walą?
          ps: gdzie mozna przeczytać na jakie towary jakie cło jest?
          pozdro

          123

          1. Cło: , rzymo 25/11/09 14:56
            http://ec.europa.eu/...&Month=11&Year=2009

            i w skrócie: http://tinyurl.com/yhs2ety :)

            ... ITX ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL