Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24640 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Laptop DELL Inspiron 1525 + Samsung S3600 przez Bluetooth - problem/pytanie ? , JE Jacaw 25/11/09 10:00
No cóż na "stare" lata przyszło mi chyba jednak nieco zapoznać się z nowinkami telefonii komórkowej... no ale do rzeczy, otóż żona dostała komórkę Samsung S3600 (tak na wszelki wypadek, to nie interesują mnie opinie, że jest do bani, sprzedaj ją kup inna itd. jest jaka jest i tyle). Do tej pory moje przygody z komórkami ograniczały się do Noki 3100, czyli telefon + SMS i żadnych więcej bajerów.

Ta nowa to przynajmniej dla mnie strasznie wybajerzony model, ale mniejsza z tym. Chodzi o połączenie przez Bluetooth z laptopem, konkretnie DELL Inspiron 1525 - czy to normalne, że aby komórkę połączyć trzeba używać tego programu SAMSUNG PC Studio ? Próbowałem się połączyć bez niego przez standardowe DELL'owo-Microsoftowe narzędzia i cały czas był błąd połączenia. A dokładnie trochę dziwnie to wygląda, na laptopie niby urządzenie zostało znalezione, nawet pokazała się ikonka w Mój Komputer i można było wejść na strukturę katalogów, ale wszystkie były puste, natomiast komórka cały czas pokazywała błąd połączenia i nie znajdowała laptopa.

Jako, że zarówno tego typu komórki jak i sam Bluetooth to dla mnie nowość to wolę się zapytać, bo może coś jednak jest nie tak ?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL