Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 18:54
 » Dexter 18:54
 » Kenny 18:53
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » dugi 17:56
 » Doczu 17:54
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24

 Dzisiaj przeczytano
 23093 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zainstalowac MS-DOS na wirtualnej maszynie w VMware ? , zeb 2/01/10 15:20
Mam obrazy dyskietek z dosem, w biosie maszyny wirtualnej wszystko jest ok ustawione, to samo w konfiguracji VMware. Po odpaleniu maszyny wirtualnej wyskakuje mi komunikat, ze nie system nie znalazl systemu operacyjnego. Wydaje mi sie, ze cos pomijam, ale szczerze to nie widze co by to moglo byc :) A dos potrzebuje do pozniejszej instalacji Windows 3.11 :) Z gory dzieki za pomoc.

Zack

  1. problem rozwiazany :) , zeb 2/01/10 15:25
    zapomnialem "zaptaszkowac" : floppy: power on on startup :)

    Zack

  2. z ciekawosci , cp_stef 2/01/10 15:28
    po co Ci Windows 3.11 ?

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

    1. robimy taki maly projekt na studiach , zeb 2/01/10 15:39
      plus do zabawy :)

      Zack

      1. bawilem sie nie tak dawno winn3.11 , cp_stef 2/01/10 21:15
        i nie ma wiele zabawy :)))

        -|- www.lokir.org/blog
        -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
        polsku !

  3. a nie lepiej , Skiv 2/01/10 15:45
    uzywac DosBox'a :D

    1. nie lepiej , ligand17 2/01/10 20:50
      Bo DosBOX to jest dobry do niektórych gier, nie do poważnej zabawy.

      1. no a co z VirtualBoxem? , Kriomag 3/01/10 02:07
        jw.

        1. A co z nim? , ligand17 3/01/10 11:43
          jw.

          1. darmowy? , Kriomag 3/01/10 11:51
            jw.

            1. no i? , ligand17 3/01/10 18:58
              co dalej?

              1. i działa. , Master/Pentium 3/01/10 19:11
                Jest popularne, raczej szybkie i całkiem stabilne. Rzecz jasna pozostaje kwestia jakich funkcji oczekujesz w wirtualizatorze.

                Nie ma tego złego , co by się w gorsze
                obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
                włącz komputer :-)

                1. a ja korzystam z VMLite XP Mode , Kriomag 3/01/10 19:14
                  bo ten microsoftowy nie chce u mnie pójść, brak virtualizacji... lol, VMLite śmiga i ma więcej opcji :) a funkcja zintegrowania wypas, mam jeden pulpit dla XP i W7 :)

                  1. "a funkcja zintegrowania wypas" , cp_stef 3/01/10 23:47
                    a co to dokladniej ?

                    -|- www.lokir.org/blog
                    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
                    polsku !

                    1. jak wyżej, zintegrowany pulpit XP i hosta , Kriomag 4/01/10 14:10
                      http://img39.imageshack.us/.../screenshot001ca.jpg

                      1. w VirtualBox masz , cp_stef 4/01/10 14:47
                        to samo

                        -|- www.lokir.org/blog
                        -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
                        polsku !

                        1. no ba, przecież to to samo :) , Kriomag 5/01/10 12:28
                          jw.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL