Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40

 Dzisiaj przeczytano
 48061 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nawigacja GPS+mp3 , Freeman 6/01/10 10:51
Witam
Szukam nawigacji GPS z transmiterem FM działającym równocześnie z nawigacją, wiadome chce słuchać mp3 i dojechac do celu z mapą :).

***Freeman***
GG 1227187

  1. kupilem takie dla staruszkow , faf 6/01/10 11:25
    5" Lark freebird II

    co prawda oficjalnie wciaga tylmo wma - ale jest w necie latka do mplayera ze czyta wszystko

    do tego odtwarza tez filmy, ebooki


    w idiotach jest za 350, na alledrogo od 300-330 - niby juz odblokowany - tylko co tam odblokowywac - wystarczy wlozyc karte i podac w ustawieniach sciezke do nawigacji :P

    co pardziej strachliwi podpinaja automape na karcie pod guzik kalkulatora etc - zeby w razie kontroli miec oficjalna mapemap :P

  2. navi , Flik 6/01/10 11:26
    Używam od kilku miesięcy Goclever 5066 FMBT i uważem, że jest OK. Transmiter z tego co zauważyłem działa zaleznie od odtwarzacza jaki jest w samochodzie. W moim Stilo JTD są dosć duże zakłócenia, ale nie chciało mi się za bardzo bawić ustawieniami - nie korzystam z FM. Moduł BT działa za to bardzo dobrze, dobra jakość dźwięku oraz mozliwość czytania sms-ów. Bezproblemowa instalacja i działanie AutoMapy.

    1. Dokładnie. , Muchomor 6/01/10 14:30
      Kazałem ojcu kupić tego lub Goclever 5065 FMBT, bo maja dużo lepsze opinie na forach. Ma też BT. Te Larki 5'' ponoć padają jak muchy. Zdaje się, że też trzeba w GoClever zmieniać rozszerzenie empetrójek na WMA.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL