Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PiotrexP 12:15
 » Sherif 12:13
 » rainy 12:12
 » Wolf 12:10
 » metacom 12:08
 » zibi13 12:07
 » rooter666 12:06
 » Chrisu 12:06
 » ulan 12:06
 » Holyboy 11:58
 » Robek 11:57
 » Magnus 11:50
 » NimnuL 11:44
 » fuzjon 11:41
 » Kenny 11:38
 » emigrus 11:21
 » myszon 11:20
 » ngP 11:11
 » yeger 11:09
 » Killer 11:08

 Dzisiaj przeczytano
 36891 postów,
 wczoraj 25433

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2025
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie odnośnie mychy logitech m305 , 247 7/01/10 10:44
Kupiłem wysyłkowo myszkę logitech m305

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=862586464

Dziś ją otrzymałem i scroll chodzi w niej strasznie opornie. Ma nierównomierną siłę obrotu, czasami lżej czasami ciężej. Przycisk środkowy też bardzo ciężko chodzi. Pracuje się na nim bardzo niekomfortowo mimo że teoretycznie spełnia on swoje zadanie.

Mam inną myszkę logitecha z seri mx i tam wszystko po wielu latach działa prawidłowo, dużo lepiej niż w tej. Przewija się idealnie płynnie, bez przeskoków itd

Moje dwa pytania, czy ktoś ma taką muszkę i może mi potwierdzić że to wina tego egzemplarzu? Czy może ten typ tak ma i utopiłem kasę?

  1. mam takiego gryzonia , Sebek 7/01/10 11:49
    i nie stwierdzam na razie żadnych uwag co do pracy scrolla. Scroll stawia opór, ale jednolity i dla mnie odpowiedni. Nie lubię słabych scroll-i. Guzik środkowy faktycznie ciężko wchodzi ale ja go nie używam:)

  2. hmm , akustyk 7/01/10 11:55
    u mnie tez dziala poprawnie

    http://akustyk.magma-net.pl

  3. ok czyli , 247 7/01/10 12:09
    wada fabryczna jak tak, bo tu czuć że są przerwy, dziwnie i nieregulanie stawiany opór itd
    dzięki za info, szkoda tylko że dodatkowe koszta poniosę a myszkę mam od kilku godzin

    1. Niekoniecznie , burczester 7/01/10 12:25
      Szukaj na boardzie. W przypadku niezgodnosci towaru z umowa sprzedajacy pokrywa koszty wysylki w obie strony. Czy cos takiego :).

    2. no niestety , elliot_pl 7/01/10 12:26
      wada kupna przez internet. Chociaz do sklepu tez sie musisz jakos dostac, a wiekszosc ludzi wozi dupsko autem - tez koszty :)

      momtoronomyotypaldollyochagi...

    3. raczej nic nie dam rady zrobić , 247 7/01/10 12:57
      serwis używa UPS i trzeba do UPS to dostarczyć, a że mam do najbliższej 80km więc odpada, nie ma serwisu d2d :/
      druga sprawa siedzę w domu w gipsie więc i tak nawet na pocztę bedę musiał kogoś prosić aby mi to zaniósł
      lipa jest z tym że dostaje nowy sprzęt i nic człowiek nie może zrobić z tym że ma wadę fabryczną
      tak samo miał mój brat z nowym laptopem toshiba kupionym w euro rtv agd, pochodził godzinę i system chłodzenia się wysypał, został tylko serwis

      co do mychy na pewno będę wysyłać bo scroll mnie wkurza z tymi przeskokami a i przycisk pod nim jest taki dwu skokowy, więc nie zawsze łapie

      1. Nie zrozumiales , burczester 7/01/10 14:01
        Pomijam kwestie logistyczne. Chodzi o reklamowanie z tytulu niezgodnosci towaru z umowa. Wysylasz na swoj koszt, ale po uwzglednieniu Twojej reklamacji, sprzedawca ma obowiazek zwrocic Ci poniesione z tego tytulu koszty. Poczytaj o tym, zapytaj sprzedawce jak to ma wygladac i zawsze uda sie uzyskac czesc pieniedzy.

        1. wiesz temat jest , 247 7/01/10 14:59
          nie do końca jasny, to że ja mam odczucie iż z rolką jest coś nie tak bo mam jeszcze inne mychy logitecha i chodzą dobrze, a tu są zmiany prędkości i oporu przy przesuwaniu jej nie zmienia faktu że myszka działa prawidłowo, scroll pracuje i przewija, tyle że wygoda pracy na niej jest do bani :/

          1. moim zdaniem w takiej sytuacji liczy się to czy wada jest istotna , yorg5 8/01/10 09:10
            skoro Twoje subiektywne zdanie mówi Ci "jest do bani" to jest istotna. Wysyłaj.

            The Borg's frightening appearance
            may scare small children.

            1. tak też , 247 8/01/10 09:45
              zrobię, bo mnie szlak trafia korzystając z tej rolki

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL