Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40624 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows 7 a programy DOS - jakie sprawdzone rozwiązania? , Hiper 13/01/10 13:14
Czy jeśli zależy mi na bezproblemowym korzystaniu z aplikacji DOS, to czy warto ryzykować instalację Windows 7, czy lepiej pozostać przy Windows XP?

Czy da się zrobić pod Windows 7, by klikając jeden skrót uruchamiała się aplikacja DOS w trybie pełnoekranowym? Jakie rozwiązanie (jakie programy) proponujecie?

Szukam pracy jako informatyk (we
Wrocq).

  1. hmm , macol 13/01/10 14:15
    podejrzewam, ze powinno pomoc albo xp mode z w7 (ale od wersji prof, home tego nie ma) ktore zawiera licencje na xp albo darmowe http://www.vmlite.com/...p/products/vmlite-xp-mode zadziala dla visty i w7 ale oczywiscie aby bylo legalnie musisz miec osobna licencje na win xp

    ja chce 100% jasne tpc

    1. tutaj po polsku step by step , w1lko 13/01/10 16:15
      http://www.vista.pl/...w_windows_7_virtualbox.html

      1. dodam , w1lko 13/01/10 16:16
        ze instalowalem i dziala zajebiscie

      2. hmm , macol 13/01/10 16:37
        to nie do konca to samo, w xp mode i vmlite xp mode nie odpalasz aplikacji z wirtualnego systemu tak jak w virtualboxie. Tzn, moze i odpalasz ale tam to wyglada troche innaczej. Interface xp jest chowany i ta virtualna maszyna dziala sobie w tle, a zostaje samo okno aplikacji, przez co wyglada tak jakby aplikacja byla uruchomiona bezposrednio z w7. Nie wiem jak to jasniej wytlumaczyc ;)

        ja chce 100% jasne tpc

        1. przecież vmlite to virtualbox - te same możliwości , Kriomag 13/01/10 17:30
          łącznie z integracją o jakiej wspominasz, w tej chwili mam tak uruchomionego vmlite, pasek xp na gorze, w7 na dole.

          1. tak ale nie masz w vmlite obslugi USB , Paolo 13/01/10 20:49
            ktora czasami sie przydaje

            Zycie jest jak pudelko czekoladek.
            Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

            1. a właśnie! a dzisiaj to by mi się przydała :P , Kriomag 13/01/10 23:44
              myphoneexplorer nie poszedł mi na w7 i chciałem na xp mode i kuppa ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL