Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48331 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka drukarka laserowa mono, używana, do 170zł , m_aczo 14/01/10 15:39
Witajcie.

Chciałem Was prosić o radę w sprawie drukarki laserowej. Drukarka moich marzeń powinna działać bezproblemowo z wieloma systemami operacyjnymi, być niezawodna, mieć tanie zamienniki/toner, wytrzymywać przestoje w drukowaniu bez konsekwencji w jakości wydruku, szybko drukować tekst.

Obecnie posiadam Epsona D68, któremu bardzo często zasychają dysze co uniemożliwia mi bezstresowe drukowanie po dłuższym przestoju...

Na allegro znalazłem następujące propozycje:
http://allegro.pl/...beben_3_m_ce_gw_16mb_ram.html
http://allegro.pl/...ly_a_potrafi_wyorzedaz_2.html (+ toner na innej aukcji)
http://allegro.pl/...1n_siec_szybka_najtaniej.html
http://allegro.pl/...rwis_pelen_toner_f_v_gwa.html

Która opcja będzie najkorzystniejsza z mojego punktu widzenia?

  1. Z tych znam tylko 1100 i jej bym nie wybrał , Sherif 14/01/10 16:02
    Szukałbym jakiejś HP 2100

  2. Ja bym ci polecil Samsunga ML-1610 lub 1640 , maju 14/01/10 16:25
    Sam mam 1610 od ponad 3 lat, drukuje bardzo okazjonalnie (caly czas mam startowy toner), drukarka przezyla 2 przeprowadzki i 3 kilkumiesieczny pobyt w piwnicy - wiec jest wytrzymala :). Znajdziesz do tego sporo tonerow i proszkow "alternatywnych" wiec wypada bardzo tanio w eksploatacji.
    Z tych o ktore pytasz to swego czasu bardzo popularne byly Oki B4300 - tanie w eksploatacji i trwale. Ten samsung to nie za duzy przypadkiem ? Jak do okazjonalnego drukowania to moze przesada lekka ?

  3. ... , no13 15/01/10 20:17
    Ja 3 lata temu kupilem regenerowana HP2100 z pelnym regenerowanym tonerem za jakies 180zl. Wydrukowalem na niej ok 12tys stron (w tym kilka ksiazek z obrazkami) i jeszcze drukuje na tym samym tonerze. Ostatnio zaczela sie troche przycinac wciagajac po 2 kartki papieru ale nie jest to tak czeste zebym plakal z tego powodu. Jak toner sie skonczy albo calkowicie padnie to pojde z usmiechem na smietnik i kupie druga taka sama.

    Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL