Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 10:41
 » Artaa 10:37
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 57717 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie najtaniej mozna kupic xboxa 360? , RyVar72 16/01/10 14:47
Witajcie

Czy moglibyscie napisac gdzie w Polsce dostepne sa najtansze Xboxy 360? Fajnie byloby jakby byla mozliwosc zakupu przez internet no i najwazniejsze musi byc albo nowy albo pewny.
Moze macie jakies zaufane sklepy ktore handluja nawet uzywanymi.
Kumpel zachorowal i musze mu jak najszybciej zalatwic.

Pozdrawiam

  1. allegro , Ranx 16/01/10 15:11
    poszukasz znajdziesz.
    ja kupilem uzywke z kompletem papierow. poprzedni user zostawil mi swoj profil i bylem w stanie obaczyc w co gral i ile (po gp).
    mam rachunek itp.
    podal kontakt wiec pogadalismy sobie i wszystko ok.

    co wiecej chciec?

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. lub empik. , Ranx 16/01/10 15:12
      googiel nie gryzie:)

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    2. niestety trzeba uwazac :/ , Tummi 16/01/10 23:12
      kumpel z pracy robil w poniedzialek reheating po rrodzie - w srode oddawal x'a na reballing, bo znowu rrod wyskoczyl :/
      Jak sie trafi na taka uzywke, to mozna sie przejechac :( Polecam nowke, ale uzywke z pewnego zrodla.

      P.S. Ja tez kupilem uzywke - po zakupie od razu zmienilem paste na cpu i gpu, uszczelnilem polaczenia wentylatory-radiatory i wstawilem przegrodke pomiedzy wentylatorki (lewy dmucha tylko pod dvd, prawy tylko na cpu). Odpukac, x chodzi do dzisiaj :)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. korekta , Tummi 16/01/10 23:13
        ", ale uzywke" -> ", albo uzywke"

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

  2. hmm.... , qwertix 16/01/10 16:26
    tutaj http://twojepc.pl/boardPytanie145421.htm pisales, ze mozesz kupic ixa za 50-60% ceny nowego ze sklepu, taniej chyba nie bedzie no chyba ze komus sie znudzil i ma do oddania.

    jak cos moze pojsc zle to napewno
    pojdzie

    1. ... , RyVar72 16/01/10 17:05
      Tak i kupilem. Teraz chce kuic dla kumpla bo napalil sie ogladajac moja :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL