Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64664 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TV LG M237WDP (dodawany w promocji Cyfra+) - opinie , Darek K. 17/01/10 17:19
Zastanawiam się nad większym monitorem. Chciałem kupić jakiegoś taniego Benq 24'.
Ostatnio sporo wysypało na Allegro TV (monitorów z tunerem) od LG. Jak się spisuje po podłączeniu do kompa?
Taki monitor dobrze wpisuje się w mój styl użytkowania - mam tuner TV i w ten sposób głównie oglądam TV. Komputer służy głównie do netu, filmów, Tv i na końcu do gier.
No i zawsze taki "TV"można kiedyś wrzucić np. do kuchni.

Powtórzę pytanie - czy będzie dobry jako monitor (głównie) do netu?
Liczę że kupię go poniżej 800zł

Everything that has a beginning has an end

  1. Jeśli , intermax 17/01/10 21:08
    chodzi o TV to pewnie będzie ok. Natomiast jako monitor to myśle że np taki benq G2420HDBL podswietlany ledami sprawdzi sie lepiej. Wszystko zależy od proporcji użytkowania jako tv/monitor. Zwłaszcza że tuner już posiadasz.

  2. monitor LCD , bajbusek 18/01/10 09:38
    ma więcej opcji regulacji IMO, podłączałem kiedyż 40" do peceta i siedzieć się przed tym nie dawało tak walił po oczach ;)

    1. może i tak , Darek K. 18/01/10 17:46
      ale to jest monitor z dołączonym tunerem (budowa bazuje na monitorze komputerowym)
      Poza tym bardziej oczekiwałbym opinii użytkowników tego modelu - może ktoś z boardowiczów brał cyfrę i podłączył do kompa (bo sprzedawca na 100% powie że super)
      Wiem że niektórzy nie uznają rozdziałki fullHD 1920x1080 - niestety nie mam styczności z takimi monitorami i mam obawy.

      Everything that has a beginning has an end

  3. opinie posiadaczy , intermax 18/01/10 22:12
    http://www.videotesty.pl/.../LG-M237WDP-PZ/opinie/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL