Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69597 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PZU - ubezpieczenie samochodu OC. , tekknik 18/01/10 14:57
Mam pytanie dotyczące zniżki na OC tzw. zniżki importowej. Ową zniżkę otrzymywało się w sytuacji kiedy pojazd był sprowadzony z zagranicy i zawierało się umowę na OC w PZU do końca 2008 roku. Niestety na stronach PZU nie ma wzmianki czy ta zniżka jest na stałe czy tylko obowiązuje przez pierwszy rok OC.

Desert Eagle .50 AE
http://www.youtube.com/watch?
v=BWZFaiTdKwM

  1. mi poroku przychodzi kontynuacjia , Killer 18/01/10 15:08
    i zawsze jest 5% taniej za kontynuacje

    Kiedyś normą był ogół a nie margines...

    1. mi też przyszła , tekknik 18/01/10 15:55
      10% za brak szkód + 5% za kontynuacje, brak jest tej 20% z pierwszego okresu za ubezpieczenie sprowadzonego pojazdu w PZU do końca 2008. Przepadła czy jak, nie ma nigdzie info że była to zniżka okresowa.

      Desert Eagle .50 AE
      http://www.youtube.com/watch?
      v=BWZFaiTdKwM

      1. to tak jak u mnie , maju 18/01/10 16:02
        jw.

  2. zadzwon i pogadaj z agentem z ktorym podpisywales umowe , maju 18/01/10 16:04
    Mi przepadla znizka za rejestracje "nowego" auta (mniej niz 8-letniego) i bez tej znizki ubezpieczenie wychodzilo duzo wyzsze. Ale kilka telefonow do agenta i zalatwil owa brakujaca znizke (prawie 500 zl zostalo w kieszeni) :D

  3. jest tylko , Nazgul 18/01/10 17:50
    w pierwszym roku. W kontynuacji nie ma juz importowej :) ale jest za kontunuacje :)
    Z pierwszego zrodla (ja i moja Mama jestesmy agentami ;P )

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL