Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69562 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

NFS SHIFT na 3 monitory - obiecane video , ALBERT 18/01/10 23:44
próżność do kwadratu... ;)
(czy dzielenie się radością - jak kto woli....)
ale obiecałem koledze więc zapodaję
http://www.youtube.com/watch?v=bAEnwPemmPo
pozdrawiam !

ALBERT

  1. najs , elliot_pl 18/01/10 23:52
    temperature barw na poszczegolnych monitach pomine :P bo efekt i tak jest super. Mam jednak jedno pytanko - jak na g25 wyglada sprawa input laga?

    tu widac o co kaman:
    http://www.youtube.com/watch?v=rfccnHbRgRg
    jestes w stanie zrobic podobny filmik u siebie? :)

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. amatorsko , ViS 18/01/10 23:58
      podchodząc, grając w live for speed czy burns rally, raczej niczym to się nie różni od popierdzielania gokartami ;) poza oczywiście inną adrenaliną i zakwasami na drugi dzień. Czyli nie widzę przeszkód ;)

      I will not buy this record - it is
      scratched.

    2. hehehe... , ALBERT 18/01/10 23:58
      takie sterowniki są dla .... ;)
      masakra
      Jak jeżdżę (jak żona pozwoli....) to mam wrażenie że lepiej kontroluję niż prawdziwy samochód.
      Baaardzo minimalne ruchy dają efekt. Szczególnie na tym torze z video.
      Temperatura i inne sprawy: złudzenie - kwestia kamery (telefonu)
      w rzeczywistości identyczne.
      Zresztą i tak wzrok skupia się na środkowym.... :)

      ALBERT

    3. w następny weekend.... , ALBERT 19/01/10 00:00
      zdemontowałem sprzęt, biorę się do roboty :(

      ALBERT

  2. Fajne, tylko ramki przeszkadzają... , Remek 19/01/10 01:23
    ...

    1. drobiazg... , ALBERT 19/01/10 01:32
      też tak myślałem - szukałem monitora z jak najcieńszymi
      tak naprawdę nie czuć tego
      gorsze jest przesunięcię pomiędzy monitorami - gdy coś jest narysowane np. z góry jednego monitora do dołu drugiego - ramka powoduje "uskok" - sama ramka nie przeszkadza

      ALBERT

  3. Jesli to na Matroxie, to... , MARC 19/01/10 02:03
    tam chyba powinna byc opcja usuniecia rozjechania ze wzgledu na ramki monitora.
    Kiedys czytalem, ze mozna tak ustawic, aby ramka monitora, jakby przyslaniala, a nie powodowala rozsuniecie obrazu. Dzieku takiemu abiegowi calosc wyglada bardziej naturalnie.
    Poszukaj o tym informacji, bo powinno to wyraznie wplynac na komfort grania.

    1. wpięte w 2 karty GF9800GTX+ , lukines 19/01/10 02:22
      http://twojepc.pl/boardPytanie145399.htm


      ;)

      Najprostsze rzeczy są najtrudniejsze:)

      1. zasugerowalem sie tagiem z YT , MARC 19/01/10 02:36
        Filmik mial za taga 'triplehead2go', wiec sadzilem, ze to
        podpiete przez Matroxa zostalo.
        Ale uwazam, ze NVidia owinna wprowadzic mozliwosc symulowania zasloniecia przez ramki od monitorow, bo to wyraznie poprawia komfort zabawy.

  4. brakuje fresneli , RusH 19/01/10 05:28
    profeszynale daja fresnele po bokach dla poglebienia efektu 3d

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL