Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98569 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Excel - jak dodac 30% do calej kolumny ?? , w1lko 21/01/10 13:16
Witam, pracuje w excelu raz na rok, dzisiaj jest jeden z tych dni :)

Mam cennik i w ostatniej kolumnie jest moja cena.
Jak dodac do calej kolumny powiedzmy np 30% ??
Wiem ze mozna zrobic cos takiego =D1*1,30 no ale ja ta kolumne D1 musze pozniej usunac :)
Macie jakies propozycje ??? Szukalem w google ale nic nie znalazlem.
Dzieki

  1. .:. , Shneider 21/01/10 13:19
    tworzysz kolejna kolumne
    robisz tak jak napisales, nastepnie ja kopiujesz i wklejasz tylko wartosci.

    chyba ze wczesniej kwoty byly z czegos liczone i musza byc zachowane formulki.

    najlepiej jak bys wstawil gdzies kawalek z tego pliku w excelu.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. jak wkleic , w1lko 21/01/10 13:21
      tylko wartosci ? :)

      1. .:. , Shneider 21/01/10 13:24
        prawy wklej specjalne.

        .:: Live at Trance Energy ::.

        1. thx , w1lko 21/01/10 13:24
          thx

  2. najprostszy sposob , maju 21/01/10 13:23
    skoro juz masz =D1*1,30 to:
    - zaznaczasz kolumne z tym wynikiem
    - wciskasz Ctrl-C (badz ppm -> kopiuj)
    - natej samej kolumnie ppm -> wklej specjalnie
    - wybierasz wstaw wartosci i gotowe

    1. dzizas , w1lko 21/01/10 13:24
      jakie to proste....... <---- lama :D

      Dzieki chlopaki !!

  3. A najprościej , JOTEM 21/01/10 22:01
    W pustej komórce wpisujesz 1,3, kopiujesz to i wklejasz specjalnie w obszarze, który chcesz powiększyć o 30% jako "przemnóż". Chyba prościej się nie da ;-)

    Poryjemy..zrobaczymy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL