Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 98465 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Angielski Excel i polskie sprawdzanie pisowni , DmK 22/01/10 09:09
Czy jest możliwość dodania polskiego sprawdzania pisowni do ang. Excela? Nie wiem czemu ale ang. Word z tego pakietu ma polskie sprawdzanie, a Excel tylko angielskie. Spróbowałem tego:

http://forum.pclab.pl/...d&start=#entry2527477

ale dodało to tylko polską gramatykę do Worda, Excel pozostał bez zmian. Znalazłem też jakieś paczki językowe ale tylko do wersji 2007. Do mojej wersji, 2003 nie znalazłem.

  1. Jesli mnie pamiec nie myli to potrzebujesz Office Proofing Tools 2003 , maju 22/01/10 09:16
    Pewnosci nie mam (od ponad 2 lat uzywam tylko 2007 angielskiego). Pogooglaj - jak nie znajdziesz a masz jakies konto ftp to moge ci wrzucic (powinienem jesczze to miec na dysku)

    1. edytowałem właśnie wpis w rejestrze z tym związany (odnośnie głównego pytania) , DmK 22/01/10 09:23
      pytanie takie, google sugeruje, że coś takiego muszę kupić, czy to co masz jest ogólnie dostępne czy nie?

      1. No wlasnie nie pamietam czy proofing toolsy sa free czy nie (wielce mozliwe ze trzeba plac , maju 22/01/10 09:25
        Dzialam na kompie firmowym i wszystkie dodatki mam do pobrania z naszego serwera ;)
        Sorki za chaotyczne odpowiedzi ale dopiero ide pierwsza kawe zrobic ...

        1. po wizycie na stronach microsoftu skłaniam się, że są płatne , DmK 22/01/10 09:30
          ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji, żeby je kupić. Jednocześnie ciężko sprawdzić że moja licencja na to nie pozwala... chyba również brak mi kawy... ;)

        2. kwestia wyjaśniona, płatne , DmK 22/01/10 10:02
          plus wycofane z oficjalnego kanału sprzedaży. Tylko rynek wtórny lub stany magazynowe....

          1. no to lipa niestety ... , maju 22/01/10 10:46
            ...

            1. w każdym razie dzięki za naprowadzenie , DmK 22/01/10 11:13
              pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL