Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 97884 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podgląd zdarzeń w XP dalej nież 3 miesiące wstecz? , Matti_2 22/01/10 10:55
Chodzi mi o ustalenie godzin uruchomienia i zamknięcia systemu na podstawie startu i zatrzymania usługi dziennik zdarzeń prezentowanej w podglądzie zdarzeń (zdarzenie 6005 i 6006). Niestety obejmuje to u mnie tylko 3 miesiące wstecz (do 23.11.2009r.). Da radę uzyskać info o tym co było przed listopadem? Jak zabezpieczyć się na przyszłość, żeby z podglądu nie znikały informacje starsze niż 3 miesiące?

  1. zwieksz wielkosc logu , Ranx 22/01/10 11:01
    wylacz zastepowanie (ale co jakis czas trzeba zajrzec i wyczyscic/wyeksporcic) lub ustaw czas typu pol roku czy rok:)
    ew ustaw sysloga i wywalaj zdarzenia windowe na zewnatrz.

    a w tej chwili ZTMW nic juz nie zrobisz.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. dzięki , Matti_2 22/01/10 11:41
      wyłączyłem zastępowanie i dałem 4MB miejsca. A dałoby się ustawić, żeby z automatu, co miesiąc zapisywał mi do pliku txt zdarzenia 6005 i 6006 z tego poglądu zdarzeń? I jak by to zrobić?

      1. programik , elliot_pl 22/01/10 12:02
        psloglist potrafi filtrowac logi na biezaco z zadanymi parametrami. Mozesz ustawic wyciaganie tylko tylko tych 2 eventow i ladowac do txt, ktory nastepnym poleceniem mozesz sobie np wysylac mailem albo na udzial sieciowy, a potem plik kasowac - tylko fantazja cie ogranicza. Wszystko odpalane of koz z harmonogramu zadan, albo cron pod winde :)

        momtoronomyotypaldollyochagi...

      2. ustaw tez zadanie zeby archiwizowac plik logow , faf 22/01/10 16:45
        wtedy i po 2 latach sobie sprawdzisz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL