Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rarek 20:04
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46

 Dzisiaj przeczytano
 103604 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Da sie podzielic pendrive na partcje i wpakowac tam boot manager?(tylko pen) , zgf1 23/01/10 00:56
Chcialbym dwie partycje.
Pierwsza mala na DOS i moje wybrane programy.
Druga to Hirens.


Aby przy starcie z USB bylo pytanie z ktorej partycji ma startowac. Da rade to zrobic? Na zwyklym HDD bez problemu, ale na pendrive jakos tego zrobic nie umiem...

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. próbowałem ale nie szło , Kriomag 23/01/10 01:15
    po założeniu mniejszej partycji drugiej już nie szło założyć, chyba, że producent daje taką możliwość i programik do tego, imo.

    1. zalozyc partycje mozna np w linux ale jest tez sposob pod windowsem: , zgf1 23/01/10 01:31
      http://forum.purepc.pl/...ie-Pendrive-t257934.html

      z tego co wlasnie wyczytalem, ale co z bootmanagerem na takim penie?

      Leave me alone I know what I'm doing!

      1. pod windą próbowałem właśnie, po założeniu pierwszej drugiej się po prostu nei dało , Kriomag 23/01/10 12:30
        jw.

  2. o chyba mam: , zgf1 23/01/10 01:42
    http://dyski.cdrinfo.pl/.../pendrive-usb-multiiso/

    moze komus sie przyda, jutro testy ;)

    Leave me alone I know what I'm doing!

  3. daj znac jak CI sie uda. , smagar 23/01/10 11:14
    chetnie poznam jak to zrobiłeś. moze jakis poradnik zapodasz step by step?

    1. napisz na @ do mnie, udalo sie ;) , zgf1 24/01/10 04:14
      123

      Leave me alone I know what I'm doing!

  4. nie widzę przeciwwskazań , recydywista 23/01/10 13:42
    a można to na pewno zrobić gparted http://gparted.sourceforge.net/livecd.php

    Computers are useless. They can only
    give you
    answers.

    1. a jak pozniej tam wrzucic bootmanager? , zgf1 23/01/10 13:56
      jak i jaki?

      Leave me alone I know what I'm doing!

      1. chociażby grub , recydywista 23/01/10 14:00
        http://www.gnu.org/software/grub/ i powinien być odrazu na livecd z gparted

        Computers are useless. They can only
        give you
        answers.

        1. 666 , recydywista 23/01/10 14:00
          od spacja razu

          Computers are useless. They can only
          give you
          answers.

        2. dzieki bede testowal, ale nie powinno byc problemow , zgf1 23/01/10 14:07
          z tym co opisalem?

          dos i hirens na osobnych partycjach?

          Leave me alone I know what I'm doing!

          1. nigdy nie próbowałem , recydywista 23/01/10 14:19
            ale dlaczego miałoby nie działać

            Computers are useless. They can only
            give you
            answers.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL