Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103017 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wentylator do Arctic Cooling Freezer-a 7 - skad? , Chucky 23/01/10 22:20
padl mi wentyl z tego radiatora -> http://www.celtus.pl/...-cooling-freezer-7-pro-pwm
da sie dokupic sam wentyl i wymienic? czy raczej czeka mnie wiekszy wydatek?

Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

  1. żaden problem , Dygnitarz 23/01/10 23:31
    http://www.arctic-cooling.com/...47_65&mID=109
    Nie pamiętam, czy da się go odczepić od gumowych zawieszek, ale zawsze można użyć opasek samozaciskowych.

     

    1. .:. , Shneider 24/01/10 08:36
      wyglada na to ze nie bedzie pasowac.

      [ http://www.kerrywong.com/...loads/2008/04/hs_1.JPG ]

      wszelkie zdjecia przedstawiaja ze konstrukcja wiatraka jest jajowata.

      mozna by na sile dopasowac, jednak obstawiam na wsadzeniem zwyklego 92mm

      .:: Live at Trance Energy ::.

      1. specjalnie wlazłem pod stół , Dygnitarz 24/01/10 19:20
        i sprawdziłem. Mam wymieniony standardowy na fan9. Stary wentylator był przymocowany do ramki za pomocą czterech plastikowych bolców oraz gumowych zawieszek. "Nowy" jest przymocowany do wspomnianej ramki za pomocą opasek samozaciskowych.
        I w zasadzie każdy wentylator da się tak zamontować.

         

        1. .:. , Shneider 24/01/10 19:24
          czyli jest jajo? ;-)

          pewnie ze mozna zalozyc inny wiatrak.

          ja mam tez zalozony inny wiatrak, z 60 na 92 ;-)
          [ http://360.pys.pl/wyciszanie_pc/92_na_cpu.jpg ]
          [ http://360.pys.pl/wyciszanie_pc/92_na_cpu_2.jpg ]

          .:: Live at Trance Energy ::.

  2. ... , k_luke 24/01/10 13:48
    wydaję mi się, że jest możliwość wpięcia gumowymi kołeczkami podobnego AC Fan 9 (92mm) do podstawy obecnego wentylatora... jeśli nie - to zawsze można się posłużyć opaskami zaciskowymi do kabli wtedy w zasadzie każdy 92 mm podepniesz do tej postawy (czarnej ramki)...

  3. Polecam tutaj , emcom 24/01/10 19:46
    http://www.cooling.pl/...o-pwm,produkt,551588.html

    Kupiłem u nich i wymieniałem ostatnio na Freezer 64 Pro.
    Bezproblemowo poszło.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL