Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 54221 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jaki tel wybrać: Nokia 5530 czy Samsung Avila? , blazejm 4/02/10 14:07
Niedługo kończy mi się umowa w MixPlusie i zastanawiam się między tymi dwoma wynalazkami. Macie jakieś doświadczenia z nimi? Co byście polecali?

  1. hmmm , Nazgul 4/02/10 14:26
    5530 ma moja Dziewczyna, Bardzo fajny telefonik. Na wifi, fajny ekranik i calkiem przyjemnie sie pracuje

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. głównie mi zależy na wifi... , blazejm 4/02/10 16:35
      ...dobrym wyświetlaczu na tym, żeby tel nie mulił. 5530 nie miałem jeszcze w rękach ale Avilą się bawiłem i czasem lubi przyciąć :/ Generalnie też się skłaniam ku 5530

      1. Jesli zalezy Ci na wi-fi , MAC333 4/02/10 17:36
        to nie masz zadnego wyboru bo avila nie ma wifika. Generalnie avilka to prosty telefon z fajnym dotykowym menu ale bez zadnych bardziej zaawansowanych funkcji. 5530 to duzo ciekawszy telefon nie tylko dlatego ze ma wi-fi ale przede wszystkim dlatego ze ma symbiana a wiec znacznie wieksze mozliwosci.

  2. poczytaj opinie o 5530 , bajbusek 4/02/10 14:32
    http://www.komorkomaniak.pl/...pinie-i-komentarze/

    Avila to zabytek ...

    1. zabytek? , okobar 4/02/10 20:11
      hihi mój brat ma nokię 3310 albo 3320 - nie pamiętam monochromatyczny taki...

      na pytanie dlaczego nie weźmie nowego odpowiada a po co?
      działa? działa, smsy pisze? pisze! do zdjęć ma aparat fotograficzny, do muzyki mp3 nika, do internetu komputer
      stwierdził ze wszystko co potrzebuje od telefonu to jego nokia ma...


      to dopiero zabytek

      AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
      GF 7600 GS, M2N4 SLI
      Win XP SP3

      1. w sumie , recydywista 4/02/10 22:49
        zdrowe podejście :)

        Computers are useless. They can only
        give you
        answers.

      2. porównujemy tutaj , bajbusek 5/02/10 10:07
        Avilę do N5530 :)

        Twój brat nie wie jak to jest wygodnie przeglądać TwojePC siedząc na klopie ;)

        1. Phi! , Muchomor 5/02/10 11:24
          Jakby nie można tam było lapa zabrać?
          Znaczy teraz to już nie tak bardzo, bo jest 17'' ale jak trzeba to zawsze można żonie zwinąć 14'' i heja. Za toj kai komfort, nie jakieś tam 3.5'', phii...

          Stary Grzyb :-) Pozdrawia
          Boardowiczów

          1. ja mam 10" netbooka , bajbusek 5/02/10 12:02
            i nadal uważam, że lepiej okrakiem siedzieć niż łączyć nóżki / instalować podstawkę ;)

            Poza tym jak żona wejdzie do łazienki to wyglądam jak człowiek... nie jak informatyk na klopie :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL