Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » bajbusek 12:37
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » Carat 12:34
 » NimnuL 12:33
 » KHot 12:30
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57

 Dzisiaj przeczytano
 66999 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Badanie EEG malego dziecka - szukam dobrego lekarza w Warszawie lub okolicach , maju 5/02/10 12:08
Jak w temacie. Potrzebuje zrobic badanie mojej coreczce (rok i 3 mce) i szukam kogos kto dobrze opisze badanie EEG. Moze ktos mial do czynienia lub slyszal i moze polecic badz odradzic kogos :)
I przy okazji - jak wyglada baadanie u takiego malego dziecka ?

  1. moja córa to miała jak jeszcze nie miała roku , szarp 5/02/10 16:16
    tyle, że w 3-mieście więc co do lekarza to nie pomogę. Zasadniczo badanie niefajne, dzieciak się buntuje, współpracy i zrozumienia u bobasa nie ma. Nakładają elektrody na głowę z żelem ... mnustwo tego na głowie ... kabli i powiedzieli no to teraz niech zaśnie . Kto nie usypiał dziecka w środku dnia, z mokrą głową, w obcym pomieszczeniu, jakimiś kablami na głowie i uwierającą czapką (pomijam personel, który ma to w d...e) ten nie zrozumie. Żona się namęczyła ale się udało. Powodzenia więc życzę.

    KS

    1. wlasnie tego usypiania sie boje :/ , maju 5/02/10 16:20
      ja mam problem uspic core o 23:00 po intensywnym dniu ....
      Dzieki za info - strasznie mnie ciekawi jak to u innych dzieci wygladalo...

    2. 3-miasto nie pies :P , Tummi 9/02/10 08:29
      Powiedz, gdzie byles z dzieckiem - z opisu wynika, ze bede chcial unikac tego miejsca ;)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL