Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26

 Dzisiaj przeczytano
 58434 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problemy z grafika NV->XP , MayheM 12/02/10 09:30
Witam,

od dluzszego czasu miewam problemy z grafika - nie wiem kiedy sie zaczely ani co je spowodowalo, po prostu nagle zauwazylem ze sa i nie ustepuja.
Objawy:
1. czasem jak przegladam zdjecie w Irfan - obraz jest czarny - wyjechanie oknem poza pulpit sprawia, ze zdjecie sie pojawia
2. czasem robiac render w 3ds renderuje sie kawalek obrazu, a reszty nie widac - rozwiazanie jak powyzej
3. niektore gry sobie nagle wychodza do pulpitu, po czym juz jest ogolnie cos skaszanione, bo potrafia sie juz wiecej nie uruchomic, a otwierane aplikacje sa zbugowane, tzn. miejscami przeswituje pulpit (np. w Operze gorny pasek jest przezroczysty i napisy w nim nakladaja sie na siebie).
Zazwyczaj restart pomaga, ale wszystko zaczyna sie od nowa.

Windows XP/SP2.
Sterowniki od grafy usunalem, wgralem nowe - nic.
Zaktualizowalem DirectX - nic. Wiecej pomyslow nie mam.
Dodam, ze nic nie testowalem w systemie, jak mowie, problemy zaczely sie w blizej nie okreslonych okolicznosciach. A zanim wrzuce ghosta swiezego sysa, moze uda sie rozwiazac problem, bo ostatni obraz co robilem backup - juz jest zbugowany :/

Aha, w Viscie wszystko bangla - zero problemow - wiec to ewidentnie wina jakiegos softu.

Jakies sugestie?

  1. Re: , Surfman 12/02/10 16:34
    Zobacz czy masz włączone nView jesli wylacz ten dodatek calkowicie.

    i9 11900k | 64GB | Z590 | RTX3090

    1. wylaczone , MayheM 12/02/10 20:52
      domyslnie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL