Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » rooter666 00:16
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1116 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nagrywanie MP3 w Ubuntu , Piterko 12/02/10 12:12
Szukam darmowego programu do nagrywania dźwięku w formacie MP3 w systemie Linux. Chodzi o to żeby nagrać dźwięk do mp trójki który jest odtwarzany przez kartę dżwiękową, pochodzi z mikrofonu lub zewnętrznych urządzeń podłączonych do komputera.
Proszę o propozycje.

  1. audacity , Sherif 12/02/10 12:34
    na przykład

  2. A coś prostszego.. , Piterko 12/02/10 12:48
    chodzi o to że z komputer który będzie nagrywał będą korzystać ludzie nie zawsze obcykani z tego rodzaju maszynami. Najlepiej gdyby było to coś w rodzaju - kliknij start kliknij stop i już jest mp3. W Audacity trzeba eksportować do formatu MP3 a to może byc już za trudne dla niektórych :)

  3. a systemowy recorder w KDE? , Master/Pentium 12/02/10 14:28
    zdaje mi się, że ma funkcję zgrywania do mp3

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. próbowałem , Piterko 12/02/10 16:00
      Tak ale tylko przez mikrofon

    2. Nagrywa w MP3 , Piterko 14/02/10 12:52
      ale tylko przez mikrofon. Nie można wybrać innego źródła dźwięku

  4. ... , daver 12/02/10 20:28
    Ubuntu, wiec prawdopodobnie Gnome, wiec gnome-sound-recorder (powienien byc zainstalowany domyslnie).

    hint: Mix'uj jesli chcesz nagrywac dzwieki odtwarzane przez karte dzwiekowa.

    I use arch btw

    1. ... , intermax 13/02/10 12:28
      Tak ja kolega pisze, z tym że w menu jest jako Rejestrator dzwięku. Można wybrać różne formaty nagrywania, mp3 też. Po nagraniu wystarczy zapisać na dysku.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL