Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35

 Dzisiaj przeczytano
 15860 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

skrypt tworzący listę Userów należących do Adminów Lokalnych , Daniel 17/02/10 10:27
Zna się ktoś na skryptach?
Potrzebuję małego skryptu, który zapisze listę użytkowników, należących do grupy Administratora Lokalnego na stacjach.
Dla Domeny, bez Active Directory.
Niestety dla mnie skrypty to czarna magia.

  1. skrypt mozesz napisac w powershell , smagar 17/02/10 10:45
    ale łatwiej bedzie everestem juz ci pisałem w ostatnim poscie.

  2. ... , Daniel 17/02/10 12:09
    Nie znam języka skryptowego.
    Może już ktoś ma taki skrypt napisany i się podzieli...?

    A w Evereście to nie chce działać, w ogóle nie ma możliwości aby takie działanie przeprowadzić (testowane na wersji Corporate).

  3. przypadkiem znalazlem , Menah 17/02/10 13:06
    http://www.joeware.net/...tools/tools/lg/usage.htm

    W sumie to ja nie wierzę w ten internet

    1. ... , Daniel 17/02/10 14:22
      To już jest całkiem niezłe :)
      Wystarczy zapętlić i leci w koksem.

      A ja sam znalazłem niezły program: Network Inventory Advisor, który również to potrafi (plus tysiąc innych rzeczy). Ale niestety wersja demo, nie można drukować i exportować danych do plików.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL