Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » cVas 07:47
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14

 Dzisiaj przeczytano
 26342 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czynsz - jaka stawka za komorke lokatorska ? , maju 19/02/10 14:00
Wlasnie dostalem wyszczegolnienie stawek za czynsz od nowej administracji i mocno zastanowila mnie jedna rzecz - stawka za 1 m2 komorki lokatorskiej jest taka sama jak za 1 m2 mieszkania. Troche to dla mnie dziwne. Stawka za m2 zawiera m.in. koszty ogrzewania, cieplej i zimnej wody, sprzatanie itp. W piwnicy komorka nie jest ogrzewana ani sprzatana, nie mam rowniez instalacji hydraulicznej. Wiec jak moze byc pobierana zaliczka za piwnice w takiej samej wysokosci ? Wiem ze stawki czynszu spoldzielnia ma prawo sama ustalac, ale jak to wyglada w sprzypadku wspolnoty mieszkaniowej i wynajetej firmy zarzadzajacej ? Jestem ciekawy rowniez jak wygladaja stawki u was ?

  1. hmmm, ciekawe , Matti_2 19/02/10 14:13
    u mnie wliczają np. metraż komórki do metrażu stanowiącego podstawę opodatkowania podatkiem od nieruchomości. Nie mam teraz przy sobie aktu notarialnego, ale pewnie udział w nieruchomości wspólnej mam policzony od mertażu lokalu+komórki. Stawka z 1% udziału to ok. 26zł, ale bez ogrzewania i ciepłe wody (tylko zimna).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL