Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » cVas 10:42
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 34283 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Padała płyta DFI ale wcześniej padł sklep "ARCHE komputery" w którym kupiłem... gwarancja , Yosarian 21/02/10 15:24
Co z realizacją gwarancji ??
http://wyhacz.gazeta.pl/...mp;utm_campaign=4965538

Płyta juz nie produkowana, model DFIINFINITY NF ULTRA II-M2 socket AM2 ma jeszcze rok gwarancji.
Jest to płyta którą otrzymałem w ramach wymiany gwarancyjnej.
Wymiana tej pierwszej trwała ponad 3 MIESIĄCE, ponieważ jak twierdził wtedy ARCHE, wysłali ja do dystrybutora polskiego a ten po sprawdzeniu i uznaiu reklamacji, wysłał ją na Tajwan ( no w kazdym razie do producenta).
Dostałem nówkę i to najnowszą revision A04, która mi znowu padła.
Nie wiem kim był ten polski dystrybutor (i nie mam się jak dowiedzieć )
ale jak poszukałem w sieci to w polsce jedynym jest eXtremeMem w Warszawie
http://www.extrememem.pl/

Mam pisemna gwarancję z ARCHE z nr płyty, naklejkę z numerem na jednym ze slotów PCI płyty i dodatkowo naklejka ARCHE na płycie.
Czy moge liczyć na to, że eXtremeMem rozpatrzy mi pozytywnie reklamację i podejmie się wymiany-naprawy ??? Ktos miał podobne doświadczenia ??

All the best people in life seem to like
LINUX.
Steve Wozniak

  1. nie możesz , ViS 21/02/10 15:36
    bo nie zajmują się klientami końcowymi jako hurtownie. Możesz spróbować i ładnie poprosić.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. napisz , w1lko 21/02/10 15:52
    do extrememem i napisz tez do DFI, wyjasnij cala sytuacje moze zareaguja ;)

    1. właśnie , Yosarian 21/02/10 16:02
      skrobię maila, znalazłem też adres do DFI Europe i tam wyślę maila bo jakby co to do Holandii wysłac mogę ale na Taiwan to nie za bardzo sie palę ;)

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL