Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44169 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dreambox, cyfra+ i inne, czyli tv satelitarna ;) , w1lko 24/02/10 17:13
Witam,
Znajmowy chce mi zaoferowac o to takie cos:
Mam kupic sobie Dreamboxa 500s (ok 40 funa)
Podlaczyc go u siebie pod siec i on mi udostepni cyfre + w najlepszym pakiecie za 40 zl na miesiac.

Czy takie cos wogole jest mozliwe ??
Czy ta cena jest ok ??
Czy on nie robi czegos w stylu zebierze na siebie cyfre+ w najnizszym abo, lamie to jakos i udostepnia mi i ja place za niego i jeszcze na niego ??
Moze ktos dac linka do jakiegos forum na ten temat?
Czy ja sam tego nie zrobie? :)
O co kaman ??

  1. hmm , dugi 24/02/10 17:20
    to sie nazywa sharing. Poczytaj sobie tu http://forum.dvhk.pl/

    Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
    żyje, hula, hula, hula, hula hop!

  2. mam tego Dreamboxa , spidi 24/02/10 18:00
    i moge ci zagwarantowac ze jesli bedziesz mial wszystko udpowiednio ustawione to sharing bedzie chodzil bez problemow

    1. on twierdzi , w1lko 24/02/10 18:02
      ze jak mu dam dostep to wszystko poustawia przez net
      Da sie zlamac cyfre+ czy poprostu trzeba placic i wtedy mozna dzielic ?

      1. ... , maszek 24/02/10 18:32
        Złamać się nie da ... a jak mu dasz dostęp do dreamboxa to ci wpisze linijke do sharingu i uprawnienia będą szły z jego serwera, jak masz stabilne łącze to będzie chodzić OK.
        A tak apropo proceder podziału uprawnień jest nielegalny.

  3. troche duzo chce i nie mowie o dekoderze ;) , zgf1 25/02/10 00:22
    123

    Leave me alone I know what I'm doing!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL