Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 47722 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zmiana IP/"oszukanie" strony , Mordula 25/02/10 20:11
W jaki sposob "oszukac" strone :
http://www.iplex.pl/ i zmienic swoj adres IP aby byc rozpoznawanym jako uzytkownik z Polski? Lacze sie z Niemiec i przy probie ogladania dostaje komunikat:
"Przepraszamy, wybrany film jest dostępny jedynie dla użytkowników znajdujących się na terenie Polski."
Jest jakis sposob na zmiane wlasnego IP tak aby byla zakwalifikowana jako uzytkownik znajdujacy sie na terenie Polski?

http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg

  1. .:. , Shneider 25/02/10 20:19
    potrzebujesz proxy z polski, ktory nie jest zablokowany na tej stronie.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. proxy , Mordula 25/02/10 20:55
      czy to ma byc bramka proxy czy adres proxy przez ktory trzeba sie laczyc ? Jesli adres proxy to trzeba to ustawic w przegladarce czy gdzies na routerze? Przepraszam , alem nie kumata w tej materii.

      http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg

  2. .:. , Shneider 25/02/10 20:58
    czy bramka bedzie dzialac nie wiem.

    ale zwykle klasyczne proxy powinno zadzialac, potrzebujesz tylko adresu ip takiego proxy i nr portu przez ktory bedzie sie laczyc.

    ustawiasz je w opcjach polaczenia przegladarki.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. dziekuje , Mordula 26/02/10 01:21
      za wyjasnienie. Bede probowac.

      http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg

  3. skoro , ViS 25/02/10 21:11
    oglądanie na stronie spoza terenu Polski jest nielegalne, to czemu po prostu nie ściągniesz torrenta?

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. O_O , cp_stef 25/02/10 23:35
      ...

      -|- www.lokir.org/blog
      -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
      polsku !

    2. poniewaz , Mordula 26/02/10 01:21
      ogladanie z falszywym IP wydaje sie byc mniej nielegalne niz sciaganie torrentow :)

      http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg

      1. +10 , ViS 27/02/10 09:00
        do pisania odpowiedzi ;)))

        I will not buy this record - it is
        scratched.

      2. a mi sie wydaje , kubazzz 27/02/10 14:10
        ze jestem zebrą

        SM-S908

  4. no to , Mordula 28/02/10 09:48
    mamy coś wspólnego. Obydwu nam się coś wydaje...

    http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL