Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53904 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

COMODO - jak ubić cmdagenta , Blum 26/02/10 16:36
Problem z cmdagentem przy COMODO firewallu jest chyba znany. Znalazłem rozwiązanie:

http://www.antywir.info/...m-z-cmdagent.exe-comodo

Problem polega na tym, że po wyłączeniu COMODO, nie mogę ubić cmdagenta w menedżerze zadań. Wyświetla mi "operacja nie może być zakończona - odmowa dostępu".

Zaznaczam, że czyszczę przed tym rejestry.

Czy ktoś może mi poradzić jak sobie poradzić z tym, albo jak inaczej ubić tego agenta, który wygina CPU do maksimum?

  1. zaczerpnięte , Martens 26/02/10 17:26
    z innego forum:

    1. Wyeksportuj ustawienia firewalla.
    2. Odinstaluj
    3. Zrestartuj.
    4. Przeczyść system z plików po Comodo (poza ustawieniami)
    5. Zainstaluj / importuj ustawienia.

    cmdagent.exe to zarządzanie zapory/defense+. Można go spokojnie ubić w menedżerze zadań, a później uruchomić z pliku. Przy update potrafi rozrastać się do 60 - 80 MB, bo bawi się w masowe analizowanie wcześniejszych ustawień, zagrożeń, analizę plików i ich modyfikacji.

    Czysta instalacja rozwiązuje sprawę (miałem jakieś 270 tysięcy plików 'waiting for your review'). Można też te pliki 'obadać' i zadecydować o ich losie - czy są czyste, czy też nie.

    1. czytałem , Blum 26/02/10 17:54
      Nie działa. I wiele innych rozwiązań nie działa (tych z reinstalem też). Trudno, trzeba poszukać alterantywnego systemu obrony.

      1. ja po cyrkach z comodo , carlosA 27/02/10 13:37
        zainstalowałem PC Tools Firewall Plus i nie narzekam, a cyrki dotyczyły restartów w trakcie odpalania Cisco VPN Client.

        #whatever

        1. Ja dziś się pozbyłem COMODO , Blum 27/02/10 16:37
          i zainstalowałem Online Armor 4. Komputer znów zaczął chodzić rozkosznie szybko.

          COMODO ma poważny błąd i dopóki go nie usuną, to nie warto go trzymać.

  2. defense+ , ViS 27/02/10 21:40
    to taka sama kupa jak proaktywna ochrona w kasperskim, wyłączyć i ma się spokój.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL