Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53919 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem wifi LG gt500 router d-link 524 , wiesio33 27/02/10 17:49
Mam problem z połączeniem wifi w/w telefonu i routera
Co prawda łączy się po kilku próbach ale transfer jest prawie żaden nie można wczytać strony o plikach można zapomnieć próbowałem różne możliwości szyfrowania jak i bez szyfrowania bez zmian, w laptopie net śmiga bez zarzutu. Z telefonem też wszystko OK bo w KFC na ich sieci działa bez problemów. Może macie jakieś pomysły?

  1. w problemie CI nie pomoge , Meteor 27/02/10 20:14
    ale chetnie poslucham paru slow o tym telefonie i o tym jaka masz o nim opinie jako uzytkownik... Jak menu, ergonomia, bateria, net, nawigacja ? Zastanawiam sie nad tym modelem i miloby poczytac..

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

  2. Szkoda ale napiszę co wiem , wiesio33 28/02/10 11:07
    Telefon mam krótko więc za dużo powiedzieć o nim nie mogę menu jest fajne intuicyjne dotyk bardzo dobrze działa (w ku990 trochę przymulony) nawigacji jeszcze nie testowałem natomiast internet się przegląda wyśmienicie ma trochę gadżetów zapożyczonych z ifona (obrót obrazu i przeglądanie fotek) gdyby nie problem z wifi chociaż myślę że to wina mojego routera powiedziałbym że za 500 zł to super telefon. Nie wiem jeszcze jak z baterią bo mam go dopiero tydzień więc nie wypowiadam się.

  3. .:. , Shneider 28/02/10 14:36
    odezwij sie wieczorem na gg. sprobojemy podzialac wspolnie.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL