Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57217 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tryb uśpienia - problem , jogi93 28/02/10 22:05
Witam. Próbowałem znaleźć coś na ten temat ale niestety nie udało mi się. Sprawa jest prosta. Po "wybudzeniu" komputera ze stanu uśpienia nie działa mi myszka, która podłączona jest pod USB. Jeśli ją odłączę i znów podłączę to wtedy działa, lub gdy zresetuję komputer. Jak dobrze myślę jest ustawienie do tego w BIOSie ale nie wiem jakie. Moja płyta Asus p5n-d. Z góry dzięki pozdrawiam.

  1. A w menadzerze urzadzen odchacz opcje , Paolo 1/03/10 08:23
    "pozwol na odlaczenie tego urzadzenia w celu zaoszczedzania energii" w zakladce Zarzadzania energia, we wlasciwosciach tej myszki USB.

    A w biosie zobacz czy masz opcje wspierania LEGACY USB i czy jest wlaczona. Dodatkowo mozesz miec opcje dla wspierania legacy usb keyboeard i legacy usb mouse to sobie MOUSE wlacz.
    Ja tak w swojej mam i dobrze dziala z zestawem Logitech 3200 klaw + mouse

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. To samo , jogi93 1/03/10 16:06
    W menedżerze urządzeń opcja jest odznaczona. LEGACY USB na ENABLED i problem jest dalej taki sam. Mam tam takie cos w BIOSie:
    Power by ps/2 mouse
    Power by ps/2 keyboard
    Obie wartości mam na disabled może to coś zmieni.

  3. Screen , jogi93 1/03/10 16:46
    Dam screena jak to u mnie wygląda. Tej opcji zezwól na odłączenie tego urządzenia w celu zaoszczędzenia energii nawet nie da się zmienić:

    http://img689.imageshack.us/...9/3500/27039232.jpg

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL