Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16

 Dzisiaj przeczytano
 44133 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak podmienić sterownik karty sieciowej w win7 , Killer 3/03/10 21:10
Problem polega na tym że TPLINK dostarcza do mojej karty sterowniki kompatybilne które nie zbyt dobrze działają w windows 7 ( trzeba wiele razy próbować połączyć się z siecią WiFi po każdym resecie , oczywiście w XP bez zarzutu).
Znalazłem sterowniki do wersji V3 dedykowane dla W7 ale tylko w postaci trzech plików *.cat *.inf *.sys System w żaden sposób nie chce tego zainstalować ( nic nie widzi ) ani jako update ani dodając sprzęt z ręki. Dokładnie te pliki tylko bez USB w nazwie są już zainstalowane .

Tylko jak podmienić ?? zmienić nazwę i podmienić czy nazwy nie zmieniać ?. I w jaki sposób się tam dostać bo teoretycznie w properities urządzenia sysytem pokazuje ścieżkę C:\windows\system32\DRIVERS\ a praktycznie to jest w C:\windows\system32\DRIVERStore\FileRepository\jakiś długi katalog\

Oczywiście nie można ich z tamtąd skopiować ani nadpisać ani nic

HELP!!

Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  1. .:. , Shneider 3/03/10 21:55
    menedzer urzadzen, usuwasz karte sieciowa a nastepnie wyszukujesz zmian w systemie i recznie podajesz sciezke do nowych sterownikow.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. nie działa , Killer 4/03/10 16:31
      tak jak pisałem menadżer urządzeń w ogóle nie pokazuje urządzenia jak instaluje ręcznie tak jakby inf był skopany.

      Myślałem bardziej o metodzie typu tryb awaryjny i podmiana plików w katalogu

      Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  2. co to znaczy nic nie widzi? , ViS 3/03/10 22:04
    powinno bez problemu dać radę podmienić sterowniki ręcznie, wyświetla listę sterowników z .inf jak wskażesz lokalizację? Powinno pokazać wszystkie zawarte w nim nawet niezgodne

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. powinno , Killer 4/03/10 16:31
      ale nie wyświetla

      Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  3. Przy update sterowników , Paolo 4/03/10 08:06
    podaj ścieżkę ręcznie i jak wyświetli ci listę to kliknij żeby zapodał stery z dysku. Następnie odchacz opcję pokazywania tylko zgodnych sterowników (u góry nad listą) i powinno wyświetlić.
    Możesz poszukać sterowników do Visty dla twojego sprzętu i je zapodać do Win7. Będą działać.

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL