Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 08:30
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16

 Dzisiaj przeczytano
 43953 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Niedroga drukarka czarno-biała - jaka? , Padawan 5/03/10 14:16
Żeby sobie była - i służyła od czasu do czasu. Budżet, powiedzmy, 200 zł? Laserowa, atramentowa? Czy może raczej jakieś urządzenie wielofunkcyjne?

  1. laserowa samsuna , smagar 5/03/10 14:25
    17xxx cos tam nie pamiętam chyba 1721 sa tanie mam ich ponad 20 działają super.

  2. Najlepiej , ligand17 5/03/10 14:47
    używane HP 2100/2200 albo serii 4000/4050. Tanie i nie do zajechania.

    1. ehehe , Barts_706 5/03/10 14:55
      Sam używam, bo po tym jak tatuś kupił sobie urządzenie wielofunkcyjne, ja przejąłem laserówkę. Nie do zdarcia!

      _______________________________

      http://jawnesny.pl

  3. tak mi się... , Yosarian 5/03/10 21:21
    przypomniała, na okoliczność "Niedroga" seria drukarek .... chyba OKI z linijką diodową zamiast lasera. Ale było to ... parę latek temu, jak lasery jeszcze drogie były...

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. Nawet miałem , ligand17 6/03/10 10:59
      Okipage 8W. Niby miała być tania. No i była, przez pierwsze 2 tonery. Potem padł bęben. Koszt wymiany > wartość drukarki.

  4. Skoro od czasu do czasu i low budget , Bergerac 5/03/10 23:13
    to laserówka, tak jak piszą koledzy, ten Ciamciung lub ten HaPek. W nic droższego się nie pakuj, bo to nędzny temat.

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

  5. Dobra , Padawan 6/03/10 13:44
    dzięki.

  6. A jak się mają do tego HPeki z serii 1000? , Muchomor 7/03/10 12:48
    Bo chyba będę miał okazję wyrwać 1018, a nic o niej nie wiem. Ja tak samo, potrzebuję: tanio i sporadycznie.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. Jak pięść , ligand17 8/03/10 11:48
      do oka :-). Seria 1000 to znacznie niższa liga, niż 2000/4000.

      1. Czyli co? , Muchomor 9/03/10 14:58
        Odradzasz kategorycznie? Kosztowałaby mnie pewnie ze 25Euro i to jeszcze z działającym tonerem (może nie całkiem nowy ale ok).

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

        1. IMHO , ligand17 11/03/10 09:23
          lepiej dołożyć 10 do serii 2000 albo drugie 25 do serii 4000.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL