Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 53590 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak w XP w czasie pracy systemu oczyścić go ze zbędnych procesów i zwolnić pamięć? , waldisobon 7/03/10 16:04
Komputer nie jest wyłączany tylko hibernowany.
Jest jakiś soft, który "odświeży" system w czasie pracy?

Tzn. żaden program nie jest uruchomiony i chciałbym przywrócićmu zasoby do stanu ~zaraz po włączeniu.

Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
oni o tym wiedzą.

  1. no jak żaden program nie jest uruchomiony , myszon 7/03/10 16:14
    to jakie procesy chcesz wywalić?

    1. Może nie procesy... , waldisobon 7/03/10 16:24
      Ale chcę "odzyskać" max zasobów PC-ta, bo chyba jak pracuje bez wyłączania to się zapycha.

      Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
      oni o tym wiedzą.

      1. zapycha to się rura w kiblu czasami :D , brygi 7/03/10 17:11
        123

      2. zwalnianie pamięci , myszon 7/03/10 17:12
        polega na wrzuceniu części danych do swapa a to z kolei zwalnia system. Zapychać to się może ale kurzem.

        1. No dobra cwaniaczki... , waldisobon 7/03/10 18:53
          Komputer, który pracuje non stop i uruchamia się na nim i zamyka różne aplikacje (nie mówię o instalowaniu!!!) pracuje coraz wolniej, tak? A może mi się tylko zdaje?
          Jeśli pracuje wolniej to coś go "zamula" (tak, wiem, zamula to się delta Mekongu), tak? To jak go "odmulić" bez restartu?

          Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
          oni o tym wiedzą.

          1. u mnie , 123er 7/03/10 19:16
            komp potrafi pracować przez miesiąc i nie zauważam zamulania, jeśli u ciebie tak jest to przejrzyj procesy w menadżerze i pousuwaj niepotrzebne.

            E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
            2GB@900,seagate320GB+80GB,
            WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

            1. niech zrobi liste tych ze startu , Kriomag 7/03/10 19:38
              a potem wywala te ktore sie pojawily w trakcie uruchamiania roznych aplikacji i nie zostaly wylaczone, nei mam innego pomyslu.

              inna sprawa jest rejestr, pojebana maszynka, zapelnia sie caly czas smieciami i wtedy pomoze tylko reinstall... kto to wymyslil aby programy mogly mieszac w tak waznej czesci systemu? kazda aplikacja powinna byc "portable", pliczki ini czy inne xml-e w katalogu swoim, a od rejestru wara... jeszcze pol biedy jak aplikacja pousuwa po sobie wpisy wszystkie, ale wiekszosc tak nei robi, zostawia bajzel za soba a system na to pozwala (microsoft.. shame).

          2. log off , log in , luckyluc 7/03/10 19:45
            spróbuj w ten sposób.

            // Get rich or die tryin.

  2. Zdaje Ci się. , brygi 7/03/10 19:02
    123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL