Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » bajbusek 12:37
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » Carat 12:34
 » NimnuL 12:33
 » KHot 12:30
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57

 Dzisiaj przeczytano
 67007 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Open Office wer. 3.1.0 Gdzie w WRITER'rze włącza się pionową linijkę ? , Yosarian 10/03/10 10:34
Gdy wchodzę w menu górne WIDOK to jest opcja LINIJKA ale po kliknięciu pokazu się w Writer'rze tylko linijka górna.

All the best people in life seem to like
LINUX.
Steve Wozniak

  1. narzedzia , rulezDC 10/03/10 10:49
    opcje->OpenOffice.org Writer-> widok i zobacz czy masz zaznaczona linijka pozioma i pionowa

    koniec koniec koniec

    1. no... , Yosarian 10/03/10 11:02
      THX, a nie znalazłem bo szukałem (za szybko;) w tej najwyższej zakładce ogólnej OpenOfice.ux.pl. Teraz działa.

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

  2. to i ja zapytam ... , Nebuchadnezzar 10/03/10 15:47
    chciałbym czy to w calcu czy writerze wypełnić komórkę tabeli kolorem #fbb2b2. Jak to zrobić?

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    1. lol, nom, ciezko komus bylo dodac widget , daver 10/03/10 17:31
      wiec pozostaje chyba tylko edytowac content.xml
      <style:table-cell-properties fo:background-color="#fbb2b2"/>

      Czyli wybierac kolor z palety i na koniec masowo podmienic wartosc.

      I use arch btw

    2. hmm... , Yosarian 10/03/10 17:34
      "chciałbym czy to w calcu czy writerze wypełnić komórkę tabeli kolorem #fbb2b2. Jak to zrobić?"

      czy tu czy tam w OO korzystasz z tej samej palety kolorów, masz to samo okienko z paletą rożnych kolorków (standardowych).
      Musisz tą paletę wzbogacić o własne (ja tak zrobiłem, bo potrzebowałem jeszcze jaśniejszych, bardziej pastelowych.

      NARZĘDZIA / OPCJE
      w OpenOffice.ux.pl -->Kolory
      -otwiera się paletka z kolorami standardowymi z możliwością ich zmiany, dodawania, edycji w systemie RGB czyli proporcji czerwonego, zielonego i niebieskiego
      -musisz znać (poszukać gdzieś w necie) jakie wartości RGB odpowiadają twojemu htmlowemu #fbb2b2 i je wprowadzisz
      -DODAJ i tam możesz podać nazwę "fbb2b2"
      -potem EDYTUJ
      -OK i masz nowy kolorek w palecie (na samym dole, na końcu)
      Innego sposobu nie znam

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL