Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 11467 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pad telewizora c.d. , masakrator 22/03/10 15:04
zakończenie wątku http://twojepc.pl/boardPytanie146698.htm
Dzisiaj dzwonili z serwisu - uszkodzenie inwertera - koszt naprawy 130zł brutto - gwarancja 3 miesiące. Będzie zrobiony na środę - dostawa do domu za free :)

Polecam serwis SUNSERWIS w Rzeszowie :)

Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
chciało, jak mi sie nie chce ....

  1. a dlaczego już polecasz? , J@rek 22/03/10 15:41
    przecież jeszcze nie zrobili.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. .:. , Shneider 22/03/10 15:59
    z polecaniem poczekaj ;-)

    fotografowali TV przed odbiorem?

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. jak dojdzie i będzie , coobav 22/03/10 16:18
    wszystko w porządku to wtedy możesz polecić :)

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  4. już raz u nich , masakrator 22/03/10 16:42
    ten telewizor był w naprawie - wtedy jeszcze na gwarancji. Oglądałem programy w formacie 4:3 z czarnymi paskami bo bokach - nie lubię rozciągnięcia - zostały cienie na matrycy na stałe.
    Wymienili matrycę - 4 dni czekania a musieli ściągnąć do niego matrycę po otrzymaniu decyzji producenta czy naprawiać.

    Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
    chciało, jak mi sie nie chce ....

  5. Mi to raczej reklamą swojego serwisu zapachniało. , damchen 22/03/10 18:52
    Niespotkałem się jeszcze przed naprawą serwis ,nawet jak juz mu raz naprawią i jest dobrze a padnie to ja bym nie zachawalał ze mi naprawia różnie moze byc.

    Reklamuj się w rzeszowie,i zrób serwis internetowy.A ty takie kity nam wciskasz.

    1. co Ty tu napisałeś? , havranek 22/03/10 22:31
      To po naszemu jest?

    2. o kurcze , Nazgul 23/03/10 07:23
      urwales :)

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

    3. Rany, gdzie uczą tak pisać? , Remek 23/03/10 07:55
      ...

    4. buahahha , MayheM 23/03/10 10:18
      niezla sieka

    5. A bad feeling about this I have , Dhoine 23/03/10 10:48
      .....

    6. późno było , Carmamir 23/03/10 15:32
      ;-)

      No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL