 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 21970 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
R.U.S.E. beta - grał ktoś? , Bergerac 25/03/10 06:44 Zapowiada się fajny steamowy erteesik.
http://ruse.uk.ubi.com/
Ktoś w to już grał? Jak wrażenia ogólne, grywalność itp.?Barbossa: You're supposed to be dead!
Jack Sparrow: Am I not? - ja gralem , Okota 25/03/10 11:17
IMHO zwykle speed klikadlo oparte na strategii papier nozyce kamien.
co z tego ze masz srodowisko "3d" jak i tak nie uzywasz, jednostki laza prawie jak chca, nie da sie czesci wyslac na przelaj.
fajna opcja maskowania i pozorowania atakow
ogolnie mam mieszane uczucia. najbardziej dobija mnie fakt braku kolejkowania rozkazow, klikniesz gdzie ma isc i idzie jak chce a nie tak jak ty chcesz...
dla mnie wygladalo to jak red alert 3d, ale napewno bedzie to hit na konsole i dla tych co chca monitor przecierac co 2min.Dyslektyka błąd nie pyka...
RTS wszechczasów:
Supreme Commander - Ciekawe , Bergerac 26/03/10 03:22
czy w singlu będzie regulowanie tempa rozgrywki...
W zasadzie to oni uprzedzali, że to ma być gra podstępów i chytrości, a trochę mniej czysta strategia. Jeszcze w coś takiego nie grałem, ale bety nie ściągam, bo jest tylko multi, a ja lubię coś przetestować w spokoju zanim pójdę głębiej.Barbossa: You're supposed to be dead!
Jack Sparrow: Am I not?
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|