Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 30307 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aster a Neostrada , Berbu 28/03/10 14:54
Witam, zamierzam rozdzielić łącze na 2 kompy przez Neostradę. Ja posiadam Aster i router Asmax BR-604, czy do rozdzielenia łącza przez linię telefoniczną trzeba czegoś więcej czy tradycyjnie jak u mnie w Aster schemat: modem - router - komputery z Ethernet. Każdy router będzie działał czy potrzebuje specjalnego osprzętowania?

PS. Możliwe że ten temat występuje już wiele razy ale potrzebuję się uporać z problemem do wtorku dlatego z góry przepraszam, czas działa na moją niekorzyść.

  1. modemo-router i gotowe , Seadog 28/03/10 16:22
    Potrzebujesz routera z wbudowanym modemem ADSL+, np. http://www.reactor.pl/...-ee-adsl2+,RWLKWAG160NEE/ (to tylko przykład, możesz szukać wśród innych producentów; da się też znaleźć sporo taniej). Jeśli nie jesteś zwolennikiem urządzeń zintegrowanych, dowolny modem Neostradowy _podłączany przez Ethernet_ i dowolny router = sukces. Z modemami USB nawet nie próbuj.

    Aha, rozdzielanie Neostrady poza lokal jest zdaje się niezgodne z umową, czyli nielegalne.

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

  2. Tani router , Berbu 30/03/10 13:33
    Potrzebuję czegoś z najniższej półki, załatwiam to ludziom którzy z internetu korzystają sporadycznie, czy ktoś zna router do Neostrady z 2 wejściami LAN poniżej 80zł. Ja takiego sprzętu nie widziałem (do Tepsy, zwykłe routery owszem).

    1. nowy, poniżej 80 zł? Raczej trudno liczyć na coś takiego. , Seadog 1/04/10 11:30
      Poza tym - dwa WEJŚCIA Ethernet? Jak to? Po co to?

      Jeśli do Neo, to wejście (port WAN) telefoniczne - czyli RJ-11. Wyjścia zaś (porty LAN) zwykle są 4, niezależnie od ceny. Jeśli NAPRAWDĘ cena jest decydująca, i NAPRAWDĘ nie potrzeba WiFi, przyjrzyj się temu http://www.agito.pl/...27076.html?attr=1545:179164
      Nie mam z nim osobistych doświadczeń, za to z tym http://www.agito.pl/...25566.html?attr=1545:179164 mam - zamontowałem teściom mojej żony ;) i chodzi bezproblemowo i bezobsługowo już ponad pół roku. Ale dwukrotnie przekracza limit cenowy.

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL