Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44158 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] Serwis Lockerz - nagrody za darmo ? , masza 31/03/10 14:22
Witam.
Nie mogę znalesc nic w historii boarda na ten temat. Wiec sam zapytam :)

Czy ktos bierze w tym udzial, odebral juz nagrody ???
Czy rzeczywiscie sie to oplaca (ponoc jest jakas oplata za cło)..

Pytam, bo dostalem dzisiaj zaproszenie i nei wiem czy ej wykorzystac, czy to po prostu zwykla sciemka...

Na googlu wiarka piszę, że otrzymywałą nagrody....natomiast zastanawia mnie kompletny brak postów na ten temat na BOARDZIE...

Pozdrawiam.

Pozdrowionka !!!

  1. zarejestrowalem sie tam, znudzilo mi sie , zgf1 31/03/10 14:42
    poza tym wiekszosc rzeczy wtedy byla niedostepna

    Leave me alone I know what I'm doing!

    1. no co miesiac niby sa , masza 31/03/10 15:29
      jakies wrzuty...
      ponoc PSP za 200pktów...a to w najgorszym wypadku 3 miesiace zbierania...

      głównie chcialem sie dowiedziec czy to jest jakas sciemka, czy naprawde tam mozna cos za te punkty dostac i czy faktycznie jest to wysylane...

      Pozdrowionka !!!

      1. ta mozna dostac , biEski 31/03/10 15:35
        ale trza niezle czatowac.
        Nasze neo-dzieci dostaja jakies rzeczy, ale z tego co wiem to trzeba wstac o 3 rano zeby cos upolowac.

  2. zaproszenie , DirT 31/03/10 15:14
    a czy można by prosić o zaproszenie sam jestem ciekaw co to takiego

    1. poszlo , lol555 31/03/10 15:26
      123

      123

      1. dzięki , DirT 31/03/10 15:28
        jeszcze prosiłbym o krótkie wprowadzenie o co tam chodzi (tzn trochę poczytałem ale tak pobieżnie tylko)

    2. moge i ja , w1lko 31/03/10 16:07
      prosic o zaproszenie ?

      1. ... , DirT 31/03/10 22:34
        wysłałem kilka godzin temu - chyba że już od kogoś innego odebrałeś.

  3. jest polska wersja , Wedrowiec 31/03/10 15:45
    twórców atochuja - qday.pl

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  4. Brat cos tam dziala , Karaczan 1/04/10 00:37
    i dostal nawet t-shirta i myszke do maca ale musial jakies tam clo zaplacic.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL