Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 4438 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie działa HDMI z karty na TV. Dlaczego ? , Marcus 8/04/10 18:59
Do mojego Gigabyte GeForce GTX 275 poprzez wyjście HDMI podłączyłem telewizor. Windows 7 i Windows XP nie wykrywają mi dodatkowego monitora. Co więcej, jak przez ten sam kabel podłączę przez HDMI monitor, też nie zostaje wykryty. Nawet obraz biosu przy włączaniu komputera na TV nie zostaje wyświetlony. Podejrzewałem uszkodzenie karty. Reklamowałem kartę i dzisiaj dostałem ją z powrotem jako sprawną z działającym wyjściem HDMI. Podłączyłem wszystko, najnowsze sterowniki .... telewizor nie zostaje wykryty. Czy to wogóle da się w ten sposób podłączyć ? Może jakieś inne dodatkowe sterowniki trzeba jeszcze wgrać ? Jak mam oglądać filmy na dużym TV, skoro nie mogę zwykłego połączenia PC->TV zrobić ? Gdzie tkwi sekret ?

Nie wolno niczego nie robić tylko
dlatego, że nie można zrobić
wszystkiego.

  1. Stawiam na TV. , Dexter 8/04/10 19:07
    Sprawdź inny kabel (ale model, nie egzemplarz).

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. jesli TV obsluguje dlna to podlaczasz tv do lan w domu , kreton40i4 8/04/10 19:10
    i uzywasz jakiegos serwera mediow jak ps3 media server lub wild media server.

    1. do grania na tv , Menah 8/04/10 20:03
      to raczej dlna nie użyje

      W sumie to ja nie wierzę w ten internet

      1. w poscie nie ma ani slowa o graniu... , kreton40i4 9/04/10 02:27
        jest tylko 'Jak mam oglądać filmy na dużym TV'

  3. No i działa ! , Marcus 8/04/10 19:39
    Ni stąd ni zowąd sprawdziłem jeszcze raz czy TV został wykryty ..... został ! Dziwne.

    Nie wolno niczego nie robić tylko
    dlatego, że nie można zrobić
    wszystkiego.

  4. U mnie czasem było ... , Muchomor 9/04/10 13:52
    ... na Viście tak, że musiałem przełączyć TV na odpowiedni kanał i dopiero dalej poszło z automatu. Teraz jestem na Win7 i idzie z automatu ale czasem też się trafia czkawka.
    Zwykle przepięcie wtyczki (wyjął-wjął) wystarcza.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL