Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69310 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] PSP - czy na shackowanym firmware można odpalać gry z innego regionu? , kubazzz 20/04/10 20:46
Mam kilka UMD z regionu 1 i nie wiem czy w ogóle jest sens to wystawiać gdzieś bo PSP Go nie ma UMD, shackowane konsole jadą na piratach, a nieshackowane stare są z innego regionu.
Jak to jest bo nie mogę znaleźć precyzyjnej informacji. Niektórzy piszą wręcz, że gry są Region Free [tylko po co wtedy oznaczenia na pudełkach?].

SM-S908

  1. hmm , bartek_mi 20/04/10 20:52
    na m33 moge wybrac region

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. znalazłem na wiki , kubazzz 20/04/10 21:08
    'DVD region coding has been applied to most UMD movies and music, although no games except BattleZone enforce regional lockout, making them, in effect, region free."
    Ale poza tym i jakimiś informacjami na forach via google, nie udało mi się potwierdzić tego info.

    SM-S908

    1. wiec ja potwierdze z autopsji , Dhoine 20/04/10 21:13
      ze gry np. hamerykanskie (NTSCowe) chodza na 'shakowanym' firmware PSP (m33)

      1. a na oryginalnym też? , kubazzz 20/04/10 21:14
        bo to w sumie by było najlepiej;)

        SM-S908

        1. a to nie sprawdze , Dhoine 20/04/10 21:23
          ani nie mam oryginalnego softu, ani nie mam zadnej oryginalnej gry z NTSC.

          1. o przepraszam , Dhoine 20/04/10 21:26
            sciemnilem troche - mam jednego oryginala NTSC, ale nadal nie mam OFW - wiec nici z testu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL