Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76768 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] jaka to melodia - solówka na trąbce - sampel , kubazzz 22/04/10 20:56
http://fubaz.blink.pl/sampel04.mp3

Tyle w miarę dokładnie zapamiętałem, ale kiedyś dawno słyszałem już ten utwór i ten motyw się tam przewija, grany na trąbce. Utwór taki dosyć wylajtowany.

SM-S908

  1. Za malo... , jack.uzi 22/04/10 21:05
    ...nutek jak dla mnie :P.

    --------------------------------------
    Stoned is the way of the walk...
    Drum and bass selection.

    1. to znane jest , kubazzz 23/04/10 00:31
      dograłem jeszcze coś, mniej więcej w tym stylu:
      http://fubaz.blink.pl/sampel05.mp3

      SM-S908

      1. Hmm... , Bergerac 23/04/10 00:35
        Nijak nie mogę skojarzyć. Ale jest takie forum [ http://www.forum.80s.pl/ ], na którym pomagają w szukaniu melodii (dział ''Pomocy''). Sam czasem korzystałem i za każdym razem mi pomogli. Również robiłem i zamieszczałem sample.

        Barbossa: You're supposed to be dead!
        Jack Sparrow: Am I not?

        1. to weźże zapytaj , kubazzz 23/04/10 16:18
          może;)

          Bo ja tam konta nie mam, a jak nowe założę to pewnie blokadę na wejsciu będę miał, albo co najmniej mnie zignorują.

          SM-S908

          1. Spytam , Bergerac 23/04/10 17:11
            Jeżeli ktoś mi odpowie, to Ci przekażę. A Ty tymczasem obczaj tę stronkę [ http://www.odsluchane.eu/...from=12&time_to=15 ]. Z lewej na dole masz różne stacje. Jeżeli słyszałeś swój utwór w jakimś konkretnym radio, to masz szansę.

            Barbossa: You're supposed to be dead!
            Jack Sparrow: Am I not?

  2. Za mało... , Bergerac 23/04/10 00:14
    ...szczegółów jak dla mnie. Jaki klimat? Hip-hop czy muzyka klasyczna? Jakieś inne charakterystyczne elementy? No i faktycznie daj nieco więcej nutek...

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    1. hmm , kubazzz 23/04/10 00:39
      popowo zalatuje, albo jakimś smooth jazz/chillout, ale była sekcja rytmiczna taka lata 90.
      Na pewno nie bigbeat żaden, raczej nic hiphopowego, nie techno, nie trance.
      Trąbka z tłumikiem chyba.
      Nawet jeśli był wokal to niezbyt dużo.

      SM-S908

  3. Guru Josh - infinity , Rafael_3D 23/04/10 00:43
    http://www.youtube.com/watch?v=YNlDczS4YK4

    Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

    1. nie to , kubazzz 23/04/10 00:49
      za szybkie, za bardzo dyskotekowe.

      SM-S908

  4. hmmmm strzelam że to 'jurop' , PaszkfiL 23/04/10 11:38
    http://www.youtube.com/watch?v=tt_ro2aerQg

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. nie nie nie , kubazzz 23/04/10 12:38
      ani to ani guru.
      Trabka byla prawdziwa, a nie jakis sampel z Korg'a;)
      I zupelnie nie te klimaty.

      SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL