Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92064 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dzisiejsza uwaga w TVN , MeMaMe 26/04/10 21:36
Witam.

Sory za wilkiego OFF-Topa ale niestety zdenerwowałem się strasznie i muszę tutaj wkleić posta którego napisałem na forum TVN UWAGA - który nie został opublikowany.
"
Witam wszystkich.
Kilka lat temu w poszukiwaniu fotelika czytałem bardzo bardzo dużo informacji dotyczących testów.
Niestety z przykrością stwierdzam że dziennikarzyna który prowadził dzisiejszy program to osoba niekompetentna. Dlaczego wymieniana była najczęściej nazwa jednej firmy i to w kłamliwym świetle, z informacji które zdobyłem około 2 lat temu fotelik Emmaljungi miał najlepsze wyniki testów.
Jeżeli błąd dotyczy bazy to dlaczego była mowa o fotelikach ???
W momencie zakupu fotelika poinformowano mnie że bazy mają błąd i że można użytkować fotelik bez tej bazy i tak uczyniłem.
Byłem i jestem zadowolonym użytkownikiem fotelika tejże firmy.
Jeżeli podczas reportażu przytaczana jest informacja o tym iż ponad połowa z dostępnych na rynku wózków nie spełnia wymagań to proszę o przytoczenie testów ??? oraz o pozwanie przez tak bardzo rzetelnych dziennikarzy TVN ustawodawcy !!!!!!!!!
Uważam że program był zrobiony na czyjeś życzenie i opłacony bardzo duża kwotą pieniędzy , jeżeli tak nie było to dziennikarz jest chyba po podstawówce jeśli nie potrafi zrobić obiektywnego programu o ponad prawie 300 modelach złych fotelików a nie o jednym jednej firmy.
Pozdrawiam czytelników , nie pozdrawiam dziennikarza.
Marcin

  1. hmm , bartek_mi 26/04/10 22:17
    wlasnie lecialo na tvn turbo i powiedzieli ze bazy sa zle i ze sa wycofane

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. Emmaljungi miał najlepsze wyniki testów , digiter 26/04/10 22:51
    Niestety w wersji isofix to totalna porażka
    http://www.youtube.com/...;feature=player_embedded

    proszę o () pozwanie przez tak bardzo rzetelnych dziennikarzy TVN ustawodawcy !!!
    Po co dziennikarze mieliby pozywać ustawodawcę ?

    dziennikarz jest chyba po podstawówce jeśli nie potrafi zrobić obiektywnego programu o ponad prawie 300 modelach złych fotelików a nie o jednym jednej firmy
    Pokazali dwa foteliki buble: Chicco Proxima i Emmaljunga First Class z isofixem. Ten program to nie był test fotelików tylko pokazanie, że nawet dobre firmy wypuszczają shit, który nie spełnia żadnych norm.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. Po obejrzeniu programu , sofolok 27/04/10 10:02
      Doszedłem do błędnych wniosków że fotelik jest zły , a sprawa dotyczy bazy która jest wycofana.

      Gdyby sprawa została przedstawiona w streszczeniu tak jak napisał bartek_mi byłoby ok.

      Program wyraźnie wskazywał na to że foteliki są złe.

      Zgadzam się z memame

      Pozdro.

  3. Tez uzywalem tego fotelika , Góral 27/04/10 10:31
    Gdy kupowalem razem z wozkiem, chcialem tez kupic baze, bo mam isofixy w aucie. Sprzedawca powiedzial mi wtedy ze bazy sa wycofane ze sprzedazy bo wypadly fatalnie w testach zderzeniowych, ale sam fotelik bez bazy otrzymal dobre noty: http://www1.adac.de/...geID=276093&IDModell=26

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL