Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92614 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Która laserówka mono? , kulwis 27/04/10 13:19
Witam,

Proszę o pomoc w wyborze drukarki laserowej (mono).

Przeznaczenie:
- tylko tekst,
- tekst zawierający spore ilości grafiki,
- wykresy (odcienie szarości),
- książki (sporo różnego rodzaju wzorów matematycznych).

Drukarka powinna być względnie tania w eksploatacji.

Obciążenie: w jednym miesiącu 300 stron, a w innym 40.
Cena: 800zł

Moje typy:
- Brother HL-5340D - 739.00 zł
- OKI B430d - 749.99 zł

Warto dopłacić do HP LaserJet P2055d (1015 zł)?

Z góry wielkie dzięki za wszystkie sugestie.

  1. Tradycyjnie , ligand17 27/04/10 13:43
    polecam HP LJ4000/4050. Za 300PLN dostaniesz drukarkę z siecią i dupleksem. Nie jest może mała i smukła, ale jest praktycznie nie do zajechania. A tonery (zamienniki) na 10k stron kupowałem ostatnio po 50PLN.

    1. dokładnie , Artaa 27/04/10 15:18
      lub 4100 jak ma być szybsza

    2. piwo dla Ciebie , chris_gd 27/04/10 18:54
      wlasnie szukam czegos do firmy do drukowania faktur itp.
      poki co wydaje mi sie idealna

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

      1. Może, lecz jest lepszy wybór , Marcus 27/04/10 21:08
        Idealne to są KYOCERY.
        Kupiłem dwie. Obie używane. Cena niecałe 200 zł. FS-1750 i FS-1900. Zobacz sobie na ile tam starcza toner i bęben. Sądzę, że te drukarki będą dłużej drukowały niż ja będę na tym świecie. Wydruki są śliczne a za tą cenę to po prostu mistrzostwo świata.

        Nie wolno niczego nie robić tylko
        dlatego, że nie można zrobić
        wszystkiego.

  2. Ja mogę polecić HP1505n , Sherif 28/04/10 09:41
    Szybka i błyskawiczny wydruk pierwszej strony. Są zamienniki tonerów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL